Історія появи

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 10 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

10 років поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності.

10 років поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності. Перша акція допомогла неприбутковим організаціям зібрати близько 10 мільйонів доларів. У 2020 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати близько 2,5 мільярдів доларів по всьому світу.

10 років поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності.

#ЩедрийВівторок в Україні

#ЩедрийВівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року.

Всеукраїнський день добрих справ став можливий завдяки ініціативній групі у складі Zagoriy Foundation, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

У 2018 році ми почали збирати коло однодумців та поширювати інформацію про #ЩедрийВівторок. А у 2020 році на нас чекав неймовірний результат — 126 тисяч учасників. За 3 роки ми побудували велику мережу партнерств, зокрема спільні проєкти з Uber, Socar та інші. Минулого року #ЩедрийВівторок зміг об’єднати близько 172 000 людей та зібрати 25 500 000 грн Приголомшливий результат!

Перший #ЩедрийВівторок в Україні відбувся у 2018 році. А вже у 2020 році до нього приєдналися 126 тисяч учасників.

Ми популяризуємо думку, що про благодійність варто розповідати, саме тому кожного року закликаємо українців голосвно розповідати про свої добрі справи.  Кожного року ми збираємо сотні історій та згадок від благодійників з усієї країни.

#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

— ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори — ініціатори

#ЩедрийВівторокДіти

#ЩедрийВівторокДіти — частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Він покликаний заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Свій початок він бере з #GivingTuesdasySpark, який зародився в США у 2019 році. Молоді лідери не чекають, коли вони виростуть, щоб робити добрі справи. Вони долучаються до Щедрого Вівторка вже зараз, показуючи своїм прикладом, що кожен може стати благодійником, незалежно від віку.

У 2022 році до нас вже доєдналися близько 1000 навчальних закладів по всій Україні!

В Україні #ЩедрийВівторокДіти відбудеться вже третє, але ми бачимо, скільки наснаги та натхнення у молодого покоління.

Незважаючи на війну, маленькі українці продовжують робити добрі справи та вражати нас своїми успіхами.

Більше про #ЩедрийВівторокДіти

У 2022 році до нас вже доєдналися близько 1000 навчальних закладів по всій Україні!

Щорічний звіт

Щороку ми підводимо підсумки та збираємо їх в одному звіті. Ознайомся зі звітами минулих років та долучайся до нас, щоб цього року разом перевершити наші минулі рекорди!

Партнери

Команда

Медіа про нас

29 Листопад, 2022

Благодійність зсередини: як працюють фонди, куди йдуть 20% донатів і як відрізнити шахраїв?

28 Листопад, 2022

Щедрий вівторок: Всеукраїнський день добрих справ відбудеться у столиці

Більше статей в розділі Медіа про нас