#GivingTuesday — міжнародний благодійний рух. День, який надихає робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

#GivingTuesday — це синергія суспільства, некомерційних організацій та бізнесу. Вони об’єднуються та показують, яку силу має системне та масове добро.

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

Восьмий рік поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності. Перша акція допомогла неприбутковим організаціям зібрати близько 10 мільйонів доларів, а у 2019 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати більше мільярда доларів по всьому світу.

#ЩедрийВівторок розвиває культуру благодійності, змінює ставлення та підходи до неї. Проект заохочує робити добрі справи та змінювати світ на краще

– #GivingTuesday Team

#ЩедрийВівторок в Україні

#ЩедрийВівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року.

а долучилась до #GivingTuesday. Всеукраїнський день добрих справ став можливий завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників. До добрих справ може долучитися кожен охочий. Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проект або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Проект реалізовується за підтримки Zagoriy Foundation.

Результати #ЩедрийВівторок 2020:

485

освітніх закладів

126 000

учасників

176

некомерційних організацій

714


добрих акцій

Більше результатів у нашому звіті!

#Щедрий
ВівторокДіти

#ЩедрийВівторокДіти — ініціатива, спрямована на заохочення молодого покоління до добрих справ, адже ми розвиваємо культуру благодійності та прагнемо зробити її невід’ємною частиною життя кожного українця.

Дізнатись більше

Медіа про нас

Одним зі способів долучитися до Щедрого Вівторку є поширення інформації. Тож ми дуже раді, коли про нас розповідають.

Як привчати дітей до благодійності?

Освіторія Медіа

30 травня, 2021

Медіа Великих Історій

1 червня, 2021

Великий початок: діти питають про благодійність

Що діти знають про благодійність? Що хочуть запитати про добрі справи? У День захисту дітей ми вирішили поспілкуватися з дітьми різного віку і передати їх питання представникам благодійних фондів.

Медіа Великих Історій

1 червня, 2021

Медіа Великих Історій

1 червня, 2021

Не іграшки: чому діти врятують світ раніше супергероїв?

Бетмен, посунься: місія з порятунку людства вже давно не тримається на плечах дорослих. Діти займають активну позицію, долучаються до роботи благодійних організацій і прагнуть змінювати світ на краще. Як саме? Дізнаємося в юних благодійників напряму.

Медіа Великих Історій

1 червня, 2021

Твори добро: Володимир Дантес, Олена Борисова и Маргарита Мурадова — про благодійність

Vogue Ukraine

6 грудня, 2020

Більше статей в розділі Медіа про нас

Бажаєш робити добрі справи?

Долучитися

Команда

teammate image

Любов Раїнчук

Координаторка
проекту

teammate image

Анна Нішніанідзе

Комунікаційниця проекту

teammate image

Оксана Ліщина

Координаторка по роботі з партнерами

teammate image

Марія Мурадханян

Координаторка #ЩедрийВівторокДіти

teammate image

Юлія Раїнчук

SMM-менеджерка

teammate image

Зоя Жерельнікова

Редакторка сайту

teammate image

Олена Скачкова

PR-менеджерка

Пишіть нам листи сюди:

info@givingtuesday.org.ua