10 ідей для бізнесу до #ЩедрийВівторок

«Хотілось би долучитись, але залишився лише місяць. Думаю, не встигнемо.» – чуємо ми іноді від представників бізнес-сектору. Але дати та терміни неважливі, якщо є бажання творити добрі справи. У цій статті ми склали перелік ідей, які можна з легкістю зробити, маючи всього місяць часу.

1. Залучи працівників у фандрейзинговий марафон

У нас разом з Українською біржею благодійності 18 листопада стартує фандрейзинговий марафон. Тут знайдеш багато ініціатив, які потребують допомоги. Твій бізнес може допомогти благодійному фонду зібрати кошти на проекти, ставши фандрейзером. Розкажи в колективі, що кожен може долучитись і стати амбасадором добра. Як зібрати кошти в рамках марафону – читай в нашому блозі тут.

2. Компанія – корпоративний фандрейзер

В рамках  фандрейзингового марафону, створи Кампанію разом з колективом. Допоможи тим, хто цього потребує, від імені бізнесу. 

3. Влаштуй благодійний аукціон або ярмарок

Прямо в холі офісу під час обіду зробіть продаж одягу, книжок, аксесуарів. Ми точно знаємо, що сорочка чи сукня, яка тобі вже не потрібна, ідеально пасуватиме колезі. А платівку, яка в тебе в двох екземплярах, з радістю придбає бос. Просто анонсуй захід серед колег і разом зробіть маленький офісний шабаш. А всі гроші передай в організацію, яку разом оберете в колективі. Читай статтю, чому важливо віддавати речі на благодійність.

4. Допоможи знаннями та залучи колег

Якщо ти читаєш цю статтю, ти точно в чомусь профі. Використай свої професійні знання на користь організацій і залучи колег. Наприклад, юридичний відділ може проконсультувати по договорах благодійний фонд, а бухгалтери —  продивитись звітність. Колеги творчих напрямків можуть зробити фотографії для соціальних мереж або допомогти з текстами на сайт. Варіантів безліч, важливо тільки бажання.

5. Мінус 1 година роботи, плюс 1 добра справа

Зроби скорочений день, в обмін на те, що співробітники зроблять грошовий переказ на користь певної організації. Математика проста: вартість однієї години роботи дорівнює сумі благодійного внеску.

6. Влаштуй день донора

Тільки уяви, що кожна людина здатна врятувати комусь життя, ставши донором. А якщо в твоєму колективі багато співробітників, то і вплив буде величезний. Влаштуй день донора в компанії. Ось кілька організацій, які точно допоможуть все організувати: ДонорUA, ZdaiBlood.

7. Подаруй діткам щастя

Онкохворі малюки та підопічні паліативної допомоги як ніхто потребують уваги та позитивних емоцій. На щастя, дітей порадувати дуже просто. Звертайся до організації, якій хочеш допомогти та дізнайся, що потребують підопічні. Пам’ятай, що системна допомога цінніша за одноразову, тому це  може стати вашою доброю колективною традицією.

8. Благодійний Таємний Санта

Таємний Санта в офісах — це вже добра традиція. Запропонуй цього року зробити гру благодійною. Додай до подарунків колегам ще й благодійний внесок. Або взагалі заміни подарунок доброю пожертвою.

"Санта Клаус несе в мішку добрі справи"

9. Розкажи про #ЩедрийВівторок

За статистикою, 30% відсотків людей, які бачили новини про те, як хтось займається благодійність — починають також робити добрі справи. Тому розказати про #ЩедрийВівторок і своє долучення — це вже добра справа. Так просто та ефективно!

10. Сюрприз за добру справу

Анонсуй розіграш чогось серед тих співробітників, які зробили добру справу або показали чек про благодійний платіж. Усі обожнюють сюрпризи та лотереї, скористайся цим заради добра.


Звичайно, на цьому перелік ідей не закінчується. Хочеш зробити щось інше — ми будемо тільки раді. І пам’ятай, неважливо скільки часу залишилось до #ЩедрийВівторок, головне бажання. А добро не має дедлайнів.

Більше інформації знайдеш у нашому розділі: «Прочитай мене» .

Хай щастить!

Долучитися!