8 ідей активацій для НДО

Ми сьогодні трішки бунтівники, тому це не ТОП-5 і навіть не ТОП-10. Проте зібрали для тебе 8 ідей, які дійсно працюють. Ми не вигадали велосипед, тільки зібрали все до купи та надали нове життя.

Сподіваємось, що ти знайдеш щось для себе.

  • Не грошима єдиними

Успішна організація — це організація про яку знають. Тому використовуй ЗМІ та соціальні мережі, щоб підвищувати обізнаність про вашу діяльність. 

  • Влаштуй благодійний ярмарок

Зробіть подію до Щедрого Вівторка та продавайте одяг, книги, смаколики або, наприклад, консультації експертів. Анонсуйте захід заздалегідь, щоб привернути більше уваги. Тут можна знайти детальну інструкцію, як зробити благодійний ярмарок.

  • Проведи лекцію

Подумай, про що було б цікаво послухати твоїй аудиторії. Знайди та запроси експерта поділитися своїми знаннями. Анонсуй подію в соціальних мережах і розкажи, що вся вартість від квитків буде передана на благодійність.

  • Залучи мережевий бізнес

Так, ми знаємо, що це важко! Але можливо. Головне, приходь до них з конкретним запитом. Найпростіше — це інформаційна підтримка. Наприклад, попроси розвісити інформаційні плакати про організацію в магазинах або кафе. Їм не складно, а вам додаткове охоплення. Починай співпрацю з бізнесом з простих кроків.

  • Проведи онлайн-аукціон побачень

Якщо хочеш поексперементувати з креативними механіками, то формат аукціону побачень просто ідеальний. Організуй його в соціальних мережах. Гроші від продажу лотів підуть на благодійність. А ти робиш добру справу в квадраті: об’єднуєш серця та допомагаєш організації.

  • Співпрацюй зі школами та університетами

Діти, тінейджери та студенти завжди готові підтримати круті ініціативи. Звернись до закладів освіти, розкажи про себе та запропонуй підтримати, наприклад, інформаційно. Можна ще влаштувати батл між різними школами або університетами: спортивне змагання, турнір з настільних ігор або конкурс малюнків. Розкажи про подію в соціальних мережах, щоб усі дізнались про тебе.

  • Влаштуй благодійну тусовку

Так-так, справжню вечірку. Всі обожнюють відпочивати. Запроси друзів, а їх попроси запросити своїх друзів. Такий собі вирій дружбанів 🙂 

Грайте в настільні ігри, танцюйте, спілкуйтесь. А всю вартість від проданих квитків перераховуйте на благодійність.

  • Го в digital!

Соціальні мережі — це сила! Тому використай їх на користь організації. Наприклад, серед тих, хто зробив пожертву та надіслав скрін чеку — розіграй щось цінне. 

А якщо є стале партнерство з представниками бізнесу, то кожен репост інформаційного поста — це певна грошова сума, яку бізнес перерахує на користь твоєї організації.

Якщо в тебе є інша ідея — це прекрасно. Розкажи нам про неї та головне реалізуй. Тому що добрих справ повинно ставати більше!

Долучитися!