Безкоштовний інтенсив START YOUR BUSINESS за три найкращі ідеї

Всеукраїнський день добрих справ підштовхнув мене пройти шлях від самої ідеї до її реалізації.

Startup Ukraine — перший освітній центр для українських підприємців, де навчають створювати бізнес. Із 2012 року освітню програму пройшли понад 17 000 людей. В 2018 році у Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок засновниця центру Анна Петрова оголосила, що Startup Ukraine долучається до акції, аби поділитися знаннями і допомогти створити проєкт тим, хто хоче змінювати світ.

У цей день центр подарував за найкращі ідеї три місця на двотижневий інтенсив START YOUR BUSINESS за участі бізнес-гуру. Однією з переможних ідей стало створення наборів рослин для дітей, щоб вони навчалися екологічного способу життя і дбайливого ставлення до природи. Ініціатива належала Анастасії Степанчук, яка давно мріяла пройти курс Startup Ukraine. Після такого дарунка долі дівчина допрацювала ідею і представила за два тижні готовий прототип. Сьогодні Анастасія шукає спосіб знизити вартість продукту, паралельно запустила онлайн-продаж рослин-сукулентів у крихітних горщиках, авторську лінійку яких виготовляє випускник Startup Ukraine, а також збирає стартовий капітал на втілення ще однієї ідеї.

«Дякую #ЩедромуВівторку за можливість відчути на собі силу добрих справ. Всеукраїнський день добрих справ підштовхнув мене пройти шлях від самої ідеї до її реалізації», — поділилась Анастасія.

Що вплинуло на успіх акції?

  • ідея подарувати можливості та розвиток; 
  • прості умови; 
  • вагомий подарунок; 
  • особистий бренд засновниці Startup Ukraine; 
  • активна аудиторія сторінки ЩВ у фейсбуці, де і проводився розіграш.

Бюджет: Було реалізовано ресурсами компанії. 

Долучитись

Ще: