Добра справа – залишатися вдома

Залишайтеся вдома і робіть #добрісправи 💜

Команда «Щедрого Вівторка» дослухається до порад про карантин та працює не в офісі.

Тільки лінивий не пожартував про те, що настали часи, коли рятувати світ можна просто не виходячи з дому. І це правда: новий коронавірус COVID-19 передається людині від людини через тісний контакт: рукостискання, обійми, спільне користування предметами побуту тощо.
Залишаючись вдома, ми ніби розриваємо ланцюжок передачі і не даємо епідемії розповсюджуватися занадто швидко.
Якщо не станемо дослухатися до порад фахівців, кількість інфікованих буде зростати занадто швидко, і в лікарів просто не буде можливості потурбуватися про кожного пацієнта.
Але можливість робити добрі справи є завжди – навіть у часи карантину.

  • По-перше, можна допомогти купити продукти або ліки найбільш вразливим групам. Тож, якщо серед ваших сусідів є літні люди, яким лікарі особливо радять залишатися вдома, саме час потурбуватися про них і допомогти з доставкою необхідного.
  • По-друге, це хороший час поділитися своїми знаннями чи талантами через соцмережі: писати корисні пости, допомогти благодійним організаціям з наповненням сайту тощо.
  • По-третє, благодійні фонди зараз єднаються навколо нового виклику та намагаються допомогти забезпечити українські лікарні всім необхідним, аби подолати епідемію.

Наприклад, Zagoriy Foundation та УББ нещодавно оголосили загальнонаціональний збір коштів для закупівлі 50 апаратів штучної вентиляції легень в українські лікарні. Дізнатися про це більше і зробити власний внесок можна за посиланням.

Це тільки короткий приклад добрих справ, які ви можете робити не виходячи з дому.
Більш розширений список чекайте від нас вже на тижні.

Ваш,
«Щедрий Вівторок»

Долучитися!