#ДобрийВівторок: донорська акція у Києві та Львові

Хто робив:

Донорський проект “Zdai Blood”

Zdai Blood заснований у березні 2016 року. Проєкт закликає молодь здавати кров і поширює культуру донорства в Україні. Щочетверга волонтери проєкту супроводжують донорів до Центру дитячої кардіології і кардіохірургії і підтримують їх на усіх етапах здачі крові. Цей день символічно назвали  #СердечнийЧетвер.

Zdai Blood давно хотіли розширити діяльність і саме завдяки Всеукраїнському дню добрих справ #ЩедрийВівторок запустили ще один день, коли можна здавати кров  — #ДобрийВівторок у Національному інституті раку у Києві та в Українському католицькому університеті у Львові. До першої акції долучилися щонайбільше людей, скільки здатен прийняти центр, — 30. Акція триває досі: понад 300 донорів здали кров для хворих дітей.

«Нам сподобалася ідея всесвітнього руху добра, коли є спеціальний день для нагадування про важливість і потребу добрих справ. Ми раді, що долучилися до #ЩедрогоВівторка і тепер допомагаємо ще й дітям, хворим на рак», — говорить Дар’я Власенко, координаторка донорського проєкту Zdai Blood.

Що вплинуло на успіх акції?

  • ідея масштабувати проєкт за географією; 

  • відпрацьований і зрозумілий формат; 

  • сильний бренд партнера – Український католицький університет.

Фото з акції можна подивитись ось тут: https://www.facebook.com/events/561638200964649/permalink/570388126756323/

Бюджет: Було реалізовано ресурсами компанії. 

Долучитися!