Фандрейзинговий марафон: як долучитися?

Українська Біржа Благодійності та Щедрий Вівторок оголошують фандрейзинговий марафон до Всеукраїнського дня добрих справ. Він проходить з 18 листопада до 17 грудня.

З чого почати збір коштів?

Крок перший: перевірте, чи акредитований ваш фонд чи організація на сайті УББ як Оператор Допомоги. Якщо ні, заповніть цю заявку на експрес-реєстрацію, а далі підпишіть договір з УББ.
Експрес-реєстрацію необхідно пройти до 1 листопада!

Ви пройшли реєстрацію? Вітаємо!

3 4 до 18 листопада у вас є час розмістити проект на платформі УББ. Він з’явиться в розділі «Щедрий Вівторок» на сайті УББ.
Оберіть ціль: суму, яку хочете зібрати до кінця марафону. Вона має бути не менша, ніж 3 тисячі гривень.

Тепер вам потрібні помічники: фандрейзери, які будуть активно допомагати збирати кошти. Не забувайте протягом марафону допомагати вашим помічникам говорити про проект в соцмережах і долучати до нього друзів.

Збір коштів триває до 17 грудня.

Що треба мати для реєстрації фандрейзерів:

  • їх фото
  • інформацію про фандрейзера в довільній формі: можна розказати, чому людина вирішила долучитися до збору коштів саме на цю мету
  • підтвердження доцільності збору коштів (наприклад, номер рахунку)
  • для прозорості можете додати посилання на сторінки в соцмережах. 

Трошки офіційної інформації

Гроші, що збирають фандрейзер чи компанія, до кінця проекту накопичуються на іменному рахунку у спецрозділі «Щедрий Вівторок» на сайті УББ.
У будь-яку годину будь-яка людина може натиснути кнопку «Підтримати» під проектом і наблизити вас до мети, поставленої на початку марафону.

Марафон завершися. Що робити?

Радіти успіхам, не забути подякувати всім своїм благодійникам та подати звітність до Української біржі благодійності. Інструкція, як це зробити, розміщена тут

Залишилися питання?

Задавайте їх координаторам проекту:
Юна Чанківська, УББ
Любов Раїнчук, Щедрий Вівторок

Долучитись

Ще: