Інтерв’ю з учасниками Щедрого Вівторка 2019

Добрі справи для нас — це можливість бути повноцінною людиною, яка має бажання та змогу допомагати іншим

Щедрий Вівторок наближається, тому ми вирішили провести інтерв’ю з учасниками Щедрого Вівторка 2019 та запитати, що їх надихало, що спонукало долучитись до ініціативи та що на нас чекає в 2020 році?

Що спонукало вас долучитись до Щедрого Вівторка?

AB InBev Efes Україна: «Минулого року ми вперше приєднались до ініціативи Щедрого Вівторка. Основна ідея полягала у тому, щоб залучити колег до нового формату КСВ-активностей. Ми продемонстрували, що навіть маленький внесок кожного має великий вплив на кінцевий результат. Разом ми можемо робити набагато більше добрих вчинків та допомагати найменш захищеними верствами населення.

Happy Paw: «До нашого фонду звернувся притулок «Сумське товариство захисту тварин» (м. Суми) з проханням допомогти побудувати будки. Для того, щоб собаки могли пережити зиму в теплі і сухості. Багато тварин у притулках живуть у вольєрах просто неба. Вони ніяк не прикриті від опадів, сирості та вітру. До того ж попереду була зима, а без будок багато тварин можуть не пережити зиму. Ми вирішили з нашими фандрейзерами допомогти тваринам в притулках, не жити в сирості та холоді.
Адже здорова та зігріта тварина знайде будинок швидше, а значить – в притулках буде менше собак».

БФ «Помагаєм»: «Бажання об’єднувати людей заради важливих і корисних справ».

Що вас надихнуло на створення акції до Щедрого Вівторка 2019?

AB InBev Efes Україна: «Ми поширюємо серед своїх колег корпоративну культуру, у якій робимо акцент на соціальній відповідальності бізнесу, це також поширюється й на індивідуальну соціальну свідомість. Тож внутрішні ярмарки та заходи по збору коштів – не тільки спосіб добре провести час та створити гарні спогади, а також об’єднати зусилля задля допомоги іншим. Зокрема, ми закупили товари та обладнання для геріатричного центру, декількох дитячих будинків та зробили донації на проекти, які допомагають дітям, дітей на УББ».

Happy Paw: «Нас надихнули пухнасті в притулках, а також наші фандрейзери, завдяки яким ми і змогли зібрати необхідну суму та побудувати будки».

БФ «Помагаєм»: «Надихнула доброта і чуйність людей. І як висновок: кожна людина хоче допомагати, але не всі знають, як це робити корисно і ефективно».

Наскільки активною була підтримка людей? Чи справдились ваші сподівання щодо активності та залучення?

AB InBev Efes Україна: «Так, ми змогли залучити колег з усіх наших локацій, а це не тільки Центральний офіс у Києві, але й 3 броварні у Чернігові, Миколаєві, Харкові та Бізнес сервіс центр (БСЦ) у Харкові. Ідея організації Щедрого Вівторка на локаціях була прийнята з ентузіазмом, колег захопила ідея соціальної ініціативи та вони запропонували найбільш оптимальні формати проведення. Наприклад, було проведено декілька ярмарок, де продавались книжки, смаколики та сувенірна продукція, а колеги з БСЦ змогли організувати ялинку побажань для підопічних дитячого будинку».

Happy Paw: «Люди дуже охоче допомагали, минулого року заплановані ми зібрали достроково. Наші сподівання виправдались. Ми зрозуміли — дуже важливо, щоб була зацікавленість. Часто фандрейзери з невеликою аудиторією дають кращі результати, ніж ті, що мають більшу кількість підписників».

БФ «Помагаєм»: «Кожного року все більше людей намагаються брати участь у благодійних заходах. Це дуже надихає! У 2019 році під час Щедрого Вівторка  ми зібрали 45 364 грн, що у 9 разів більше, ніж у 2018!!!»

Що для вас добрі справи?

AB InBev Efes Україна: «Об’єднуватись, щоб змінювати світ на краще».

Happy Paw: «Наша мета — зробити так, щоб собаки та коти не жили на вулиці чи в притулках. Щоб тварини не були жертвами насилля і люди поводились з ними гуманно і відповідально. Тому добрі справи для нашого фонду — це будь-яка допомога тваринам».

БФ «Помагаєм»: «Добрі справи для нас — це можливість бути повноцінною людиною, яка має бажання та змогу допомагати іншим. Це стан душі, думок і тіла, коли твої дії приносять користь і велику радість».

Які у вас плани до Щедрого Вівторка 2020?

AB InBev Efes Україна: «Нам би дуже хотілось долучитися до ініціативи і цього року та розмірковуємо над форматом в умовах карантину. Ми все ще продовжуємо працювати у дистанційному форматі та максимально мінімізуємо зустрічі оффлайн».

Happy Paw: «Зараз, в умовах епідемії, є велика потреба в добрих справах і допомога потрібна завжди. Тож якщо ви прагнете допомагати тваринам, звертайтесь до благодійного фонду Happy Paw».

БФ «Помагаєм»: «У цьому році прагнемо залучити ще більше партнерів і донорів. Також хочемо знайти цікавий кейс участі у благодійному проекті, який би надихнув людей допомагати постійно, не орієнтуючись на свята та благодійні заходи».

Поки ще ми згадуємо минулорічні успіхи та досягнення, але вже скоро досягнемо нових висот у 2020 році. Ми доповнюватимемо відповіді від учасників Щедрого Вівторка 2019.

Долучитися!