Календар добрих справ 2021!

Сьогодні легендарний понеділок!Тому що повертається Календар добрих справ, на який ми всі чекали! Що ж підготував нам цей тиждень?

Вуху, вже на цьому тижні #ЩедрийВівторок, а це означає, що нам потрібно чимало добрих справ! Тож, хутчіш обирати ініціативу до вподоби!

Заплануй благодійний вечір поезії

Понеділок, 29 листопада

Книгарня-кав’ярня «Zakapelok» організовує 30 листопада благодійний вечір поезії. Ти можеш послухати поезію присутніх або ж зачитати власну. Вартість входу — благодійний внесок у 100 грн. 

Усі кошти передаються партнерам книгарні — бібліотеці «Книга Брайлем», МБФ “Здоров’я майбутнього” і БО “ВПЛИВ”, що друкують книги для дітей з вадами зору.

Розповідай на всі чотири октави про #ЩедрийВівторок

Вівторок, 30 листопада

Нарешті дочекалися — настав #ЩедрийВівторок! Сьогодні можна зробити будь-яку добру справ, але найважливіше — розповісти про Всеукраїнський день добрих справ. 

Створюй допис у соціальних мережах та ділися власним досвідом у благодійності та закликай своїх підписників також брати участь у Щедрому Вівторку!

Не забувай, що тут у нагоді тобі будуть наші вірші-допомагайки, якими ти можеш поділитися з друзями та колегами. Обирай тему, яка тобі до вподоби — і вперед! Може, ти маєш натхнення на власний вірш? Теж круто! Пиши власний вірш та ділися ним із друзями та нами, ми дуже любимо креативних благодійників.

Подякуй оточуючим і собі

Середа, 1 грудня

Сьогодні #ВдячнаСереда, тож зараз час подякувати собі та оточуючим за підтримку та допомогу. Якщо ти створював ініціативу, подякуй усім, хто долучився. Якщо ти благодійник, подякуй тим організаціям, які створили круті акції.

Дуже важливо говорити «дякую» та давати зворотній зв’язок, адже саме у взаємопідтримці ми знаходимо сили та натхнення.

Придбай хустку та долучайся до благодійності

Четвер, 2 грудня

OLIZ Brand разом з Zagoriy Foundation створили благодійну хустку «Добре серце», 15% від продажу якої бред передасть до громадської організації «Відчуй», яка системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху”. Тож ти маєш можливість долучитися до благодійності та придбати подарунок собі або близьким на Новий Рік.

Подаруй книжки школі

П’ятниця, 3 грудня

#Книголав разом із авторкою книжки «У міста є я» Іриною Озимок організовують акцію — #даруюкнижкушколі. Кожен може подарувати книжки школі, в якій вчився колись, або ж де навчаються діти сьогодні. Для таких замовлень ми зробили знижку 40% (від 30 книг), щоб кожен міг долучитися до благодійної акції. 

 «У міста є я» — книжка про те, як кожен з нас може допомогти місту стати кращим – чистішим, зручнішим, доступнішим, ефективнішим.

Комплект книжок можна замовити на сайті #Книголава.

Стань помічником святого Миколая

Субота, 4 грудня

«Карітас Кам’янське» ініціює акцію «Стань помічником святого Миколая» напередодні Дня Святого Миколая, яка має на меті зібрати подарунка для підопічних організації та подарувати їм свято. Ти можеш придбати цукерки, одяг, продукти або ж просто підтримати ініціативу фінансово. 

Здай аналіз — допоможи ДонорUA

Неділя, 5 грудня

БІзнес також долучається! В тебе є унікальна можливість піклуватися про власне здоров’я та долучитися до благодійності. З 30 листопада по 15 грудня здавай загальний аналіз крові в мережі «Дніпролаб», і 3 гривні з кожного дослідження будуть перераховані в підтримку донорства на рахунок ДонорUA.

Чекаємо на твої добрі справи!

Реєструйся на лекції та підтримай #ЩедрийВівторок

Понеділок, 22 листопада

Ще до Щедрого Вівторка планується ряд благодійних лекцій від команди Zagoriy Foundation, де експерти діляться власним досвідом та безцінними знаннями. Цього тижня на тебе чекає:

Лекції доступні за благодійний внесок у 250 грн. Деталі знайдеш за посиланнями вище.

Розкажи свою добру історію

Вівторок, 23 листопада

Хочеш підтримати #ЩедрийВівторок, але не знаєш як? Поділись своїм досвідом у благодійності в рамках інформаційної кампанії «Добро має звучати голосно»! Ми віримо, що про добрі справи не можна мовчати і варто розповідати про них на всі чотири октави!

До того ж, цього року на тебе чекає фантастичний розділ «Добро має звучати голосно!» на сайті Щедрого Вівторка, де ти можеш обрати віршик-допомагайку та розповісти про добрі справи у такий креативний спосіб.

Реєструйся на перегляд благодійного кіно

Середа, 24 листопада

Цього року Docudays організовує показ соціального кіно за різними тематиками, яке розповість більше про благодійність, актуальні соціальні проблеми та про #ЩедрийВівторок. Кожен може зарєструватися та долучитися до перегляду кіно.

Отримай грант на добрі справи

Четвер, 25 листопада

Goodacity ініціював акцію до Щедрого Вівторка «22 іскри добра». Це грантовий конкурс для реалізації добрих справ кожному благодійнику. 

Ти хочеш комусь допомогти, але у тебе не вистачає коштів? Ось твоя можливість! Заповнюй заявку на мікрогрант та отримай свою іскру добра.

Підтримай створення інклюзивного кафе

П’ятниця, 26 листопада

ГО «Сонячні люди» планує відкриття першого соціального кафе в Києві. У рамках Щедрого Вівторка ми проведемо збір коштів на організацію та проведення тренінгу з комунікацій і профорієнтації молоді з інтелектуальними порушеннями. Ти можеш допомогти фінансово.

Бери участь у «Фабрика Чудес»

Субота, 27 листопада

Благодійний фонд «Благомай» традиційно до Щедрого Вівторка ініціював акцію «Фабрика Чудес», яка покликана допомогти зібрати теплі речі для підопічних дитячих будинків. На сторінці фонду надана вичерпна інформація про те, як саме кожен з нас може долучитися.

Долучайся до ініціативи Kiddo

Неділя, 28 листопада

Благодійний фонд Kiddo ініціював власний збір до Щедрого Вівторка, мета якого — зібрати кошти для діяльності фонду. Серед партнерів — бізнес, інфлюенсери, благодійники, медіа. Але й кожен з нас може стати частиною акції! Тож переходь на посиланням вище та долучайся до Щедрого Вівторка.

Вау, скільки добри справ на тебе чекає! Скоріше долучайся!

Допоможи талантом для УФБ

Понеділок, 15 листопада

Український Форум Благодійників ініціює акцію до Щедрого Вівторка «Долучись до благодійності талантом, а не грошима!». Ідея акції в тому, щоб зменшити використання «піратських» матеріалів за допомогою благодійного фотостоку «Щаслива планета». Додавай фотографії на певні теми до фотостоку та долучайся до Щедрого Вівторка!

Долучайся до Щедрого Забігу

Вівторок, 16 листопада

Вже 27-28 листопада відбудеться Щедрий Забіг до Щедрого Вівторка. Спільний проєкт з Kind Challenge, який має на меті залучити людей до спільної активності, у цьому випадку, бігу та зібрати кошти для благодійних організацій.
Ти можеш бігти у будь-якій частині світу у своєму темпі. Цього року Забіг пройде у форматі імерсивного театру. Тож не пропусти таку можливість!

Перевір слух та підтримай ГО «Відчуй»

Середа, 17 листопада

Громадська організація «Відчуй» має чудовий проєкт — «Кабінет на колесах», який має на меті перевіряти слух українців та допомогти вчасно дізнатися про порушення. Адже Кожна десята людина у світі втрачає слух. Глухоту або інші порушення слуху наразі мають понад 300 млн людей. Але близько 60% випадків втрати слуху можна уникнути, якщо зробити один простий крок — вчасну діагностику. 

Ти можеш замовити таку послугу для своєї команди на роботі або підтримати проєкт фінансово.

Підтримай дитячий будинок

Четвер, 18 листопада

Реабілітаційний центр «Сонячне світло» ініціював збір на придбання мікроавтобусу для своїх підопічних. Через те, що центр знаходиться за містом, є потреба у транспортному засобі: для відвідування школи, гуртків чи інших активностей. 

Долучайся до збору та підтримай дитячий центр фінансово.

Допоможи розповісти більше про культуру прийняття та рівності

П’ятниця, 19 листопада

Бо «Перспектива 21.3» проводить збір коштів для проведення інформаційної кампанії, яка розповість кожному українцю більше про культуру прийняття та рівності. БО «Перспектива 21.3» —  благодійна організація, яка захищає інтереси людей з порушеннями інтелектуального розвитку. 

Ставай волонтером для SG Charity

Субота, 20 листопада

SG Charity вже другий рік поспіль впроваджує ініціативу «Інклюзивний футбол для дітей» та шукає волонтерів-тьюторів. Волонтерство передбачає допомогу тренеру та дітям під час тренувань, забезпечуючи супровід, допомогу, безпечне та комфортне середовище для дітей. Спробувати себе в ролі тьютора може кожен!

Допомагай тваринам та вигравай подарунки

Неділя, 21 листопада

Maria&Coco ініціює розіграш до Щедрого Вівторка — за благодійний внесок товарів для домашніх улюбленців дарує ліжечки для собак. Деталі акції можна знайти за посиланням.

Чекаємо на твої добрі справи! Ділися з нами у соціальних мережах, щоб добро ширилося-множилося!

Зареєструйся на лекцію та дізнайся більше про дизайн

Понеділок, 08 листопада

Вже у вівторок, 9 листопада, відбудеться благодійна лекція від Мішель Чешко «Як робити візуал проєкту, якщо в тебе лапки». Мішель розкаже про те, як маркетингу і pr-фахівцям самостійно створювати віжуали, грамотно ставити ТЗ і оцінювати роботу дизайнера.

Реєстрація за посиланням.

Долучитися можна за благодійний внесок у розмірі 250 грн на збір в рамках Щедрого Вівторка.

Подаруй екскурсію 

Вівторок, 09 листопада

Музей «Третя після опівночі» ініціює акцію «Безкоштовні «підвішені екскурсії», яка дасть можливість дітям з інвалідністю та без батьківської опіки отримати унікальний досвід екскурсій у повній темряві. 

«Третя після опівночі» — єдиний такий музей в Україні, де проходять екскурсії у повній темряві у супроводі гідів з порушеннями зору.

Ви можете долучитися фінансово, віддати будь-яку суму, яка допоможе організувати екскурсії для дітей, які цього потребують. 

Долучайся до благодійності системно

Середа, 10 листопада

Лярш-Ковчег розпочинає проєкт «Ангел Ляршу», який має на меті заохотити людей системно та регулярно допомагати діяльності організації. 

Як стати Ангелом Ляршу?

  • ​Заповнити невелику анкету;
  • Вибрати розмір допомоги;
  • Обрати термін, протягом якого будуть надходити пожертви.

Зроби подарунок дитині

Четвер, 11 листопада

Міжнародний благодійний фонд «Добрих справ» ініціював збір подарунків для своїх підопічних. Як взяти участь? Фонд склав список подарунків, які потребують бенефіціари, ти можеш придбати товари та надіслати фонду, а вони в свою чергу передадуть подарунки дітям. Зробити добру справу просто!

Реєструйся на Карті Добра

П’ятниця, 12 листопада

Карта Добра вже чекає на тебе! Тут ти можеш знайти акції та ініціативи, до яких можна долучитися, або ж створити власну акцію, якщо маєш натхнення.

Кожна картка містить інформацію про проєкт, як саме можна долучитися, можливість залишити благодійний внесок та посилання на соціальні мережі.

Ставай волонтером в притулку

Субота, 13 листопада

Маєш трішки вільного часу? У нас є для тебе крута пропозиція! Ставай волонтером в притулку для тварин, чим дуже допоможеш командам благодійників. Можеш обрати будь-який притулок, який тобі до вподоби та долучитися до їхньої діяльності. Наприклад, ти можеш звернутися до Happy Paw чи Сіріус.

Розкажи про свої добрі справи

Неділя, 14 листопада

В рамках Щедрого Вівторка ми запустили інформаційну кампанію «Добро має звучати голосно», мета якої популяризувати культуру благодійності та розбивати міфи, що добрі справи треба робити анонімно. Ми закликаємо кожного ділититися власним досвідом та розповідати про добро на всі чотири октави! А на нашому сайті є навіть цілий розділ з віршами, які допоможуть тобі поділитися своїми добрими справами.

Для цього тижня достатньо ініціатив, чи не так? Чекай на продовження!

Долучитися!