Календар Добрих Справ повертається!

Вже за тиждень #ЩедрийВівторокКоженВівторок, всесвітня ініціатива, яка нагадує, що добрі справи можна робити не тільки у #ЩедрийВівторок.

Підтримай організацію, яка опікується дітьми 

Надійний спосіб допомогти — фінансово підтримати організацію. Зараз до #ЩедрийВівторокКоженВівторок, який відбудеться 1 червня, пропонуємо обрати організацію, які опікується дітьми. Ми зробили тобі підбірку:

Запишись на програму наставництва

Твій найцінніший ресурс — це час, тому саме віддавання часу є затребуване. Наприклад, ти можеш стати наставником для дитини, яка цього потребує. Це стане важливим внеском в її виховання та навчання. Далі залишаємо посилання, де ти зможеш дізнатися більше про програми:

Розповідай про свій досвід благодійності в дитинстві 

Ми впевнені, що в дитинстві ти робив добрі справи, про які можна розповісти: долучитися до еко-акції (збір макулатури), допомога безпритульним тваринам або інше. Поділися своїми спогадами в соціальних мережах, адже це може надихнути інших робити добрі справи.

Долучися до благодійної акції

Наприклад, ти можеш долучитися до акції «Япомогабокс». У Києві встановлено третій такий бокс, який приймає скручені пластикові пляшки об’ємом до 2 літрів для подальшої вторинної переробк в обмін на благодійні пожертви. 

Де встановлено «Япомогабокс»?

  • Станція метро «Лук’янівська»;
  • вулиця Протасів Яр, 15, на території заправки SOCAR;
  • ТЦ Мetro, проспект Петра Григоренка, 43. 

Подай заявку на мінігранти до #ЩедрийВівторокКоженВівторок

До 1 червня триває конкурс мінігрантів від Zagoriy Foundation до #ЩедрийВівторокКоженВівторок. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня, фокусом цих мінігрантів є саме діти.  Конкурс направлений на поширення ідеї робити добрі справи та виховання культури благодійності серед дітей та молоді. 

Не зволікай та подава заявку вже зараз. Детальну інформацію знайдеш тут.

Бери участь у марафоні добрих справ ДоброДвіж

ДоброДвіж — це онлайн-марафон добрих справ, який триватиме до 31 травня від УАЛ. На їх сторінці в Instagram можна детальнішу інформацію про проєкт та добру справу на кожен день.

Підтримай притулок LawPaws

Підтримай братів наших менших. Осередок студентів від асоціації правників України запустили проєкт, спрямований на допомогу притулку для тварин. Ти можеш допомогти фінансово, аби проєкт розвивався. Детальніша інформація тут.

Чекаємо на твої добрі справи!

Долучитися!