Календар добрих справ з 14 до 20 грудня

Перша ожеледиця на дорогах, перші ялинки вже прикрашають домівки. А нам час робити добрі справи! Що нам приготував цей тиждень?

Зроби подарунок на Різдво

Міжнародний благодійний фонд «Хороші люди» організовує збір подарунків  для підопічних з дитячих будинків. У коментарях під постом ти обираєш, кому саме хочеш допомогти та отримуєш wish-list від дитини. 

Збери благодійний подарунок до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая — це улюблене свято дорослих та дітей. Ми можемо створити свято для тих, хто цього потребує. Сконтактуй з фондами чи людьми, яким хочеш допомогти, дізнайся, що вони потребують на зроби добру справу!

Читай нашу статтю, як правильно допомагати на День Святого Миколая

Вже у суботу День Святого Миколая, і до цього свята багато людей замислюються, як вони можуть допомогти дітям, які цього потребують? Але разова допомога на свято — не завжди гарна ідея. Хочеш дізнатися, чому? Вже незабаром читай статтю від нашої колежанки Марії Мурадханян!

Підтримай Urban Space 500

Громадському ресторану Urban Space 500 виповнюється 2 роки, і до свого Дня Народження ресторан проводить конкурси, лекції майстер-класи та багато інших цікавинок. приєднуйся та підтримай Urban Space 500. 80% прибутку ресторан віддає на розвиток міських та суспільних ініціатив!

Стань волонтером в притулку для тварин

Взимку безхатні тварини ще більше потребують уваги та піклування.  Ставай волонтером для тварин в притулках чи організуй самостійну допомогу.

Навідайся до родичів, які цього потребують

Добрі справи — це не тільки про допомогу комусь незнайомому, це може бути допомога близьким людям. Проведи вихідний з родичами, які цього потребують. 

Придбай печиво та підтримай Inspiration Family

Inspiration Family — це благодійний фонд, який підтримує дорослих онкопацієнтів. Зараз проходить акція, в рамках якої ти можеш придбати печиво від Inspiration Family Shop, кошти з продажу якого підуть на діяльність фонду.

Твори добро та говори про нього голосно!

Долучитись

Ще: