Календар добрих справ з 16 по 22 листопада

Два тижні до Щедрого Вівторка, а ти ще не почав робити добрі справи? Давай скоріше виправимо це! Що ти можеш зробити?

Календар добрих справ, листопад

Перевір слух з «Відчуй»

Громадська організація «Відчуй» в рамках проєкту «Кабінет на колесах» впроваджує акцію «Перевір слух». Ти можеш на сайті дізнатися, коли Кабінет буде в твоєму місті. Також ти можеш зв’язатися з командою та організувати візит до офісу та перевірити слух усієї команди. 

Придбай торбинку та підтримай майстерню

Особливі майстерні — це майстерні, де навчаються та працюють люди з аутизмом. Ти  можеш підтримати проєкт, придбавши товари майстерні. 

Візьми участь у Фандрейзинговому марафоні

Стартував фандрейзинговий марафон, і ми потребуємо твоєї підтримки! Долучайся до акцій, підтримай їх чи розкажи про них своїм друзям:

  • БУ НРЦ «Джерело» збираємо кошти для дітей та молоді з інвалідністю у Львові;
  • БО «Перспектива 21.3» збирає кошти на інформаційну кампанію «Будемо знайомі, Бро!», в рамках якої фонд хоче познайомити місто Бровари з підопічними – молодими людьми із синдромом Дауна, аутизмом та порушеннями інтелектуального розвитку;
  • Благодійний фонд «КОЛО» та їх проєкт «Навчитися чути» збирає кошти для придбання технічного оснащення в спеціальну школу, де навчаються діти з вадами слуху. 
  • Благодійний фонд «Новий Світ Одеса» збирає кошти на придбання захисного одягу для хірургів Одеської обласної лікарні;
  • Благодійні організація «Місто щасливих дітей» допомагає дітям та збирає кошти на щоденне харчування підопічних реабілітаційного Центру «Місто щасливих дітей»;
  • Благодійний Фонд «Свічадо» підтримують передчасно народжених діток та планують придбати хірургічний відсмоктувач;
  • ХОБФ «Соціальна служба допомоги» збирає кошти на допомогу та підтримку найбільш незахищених верств населення — дітей та стареньких у Харкові;
  • Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» збирає кошти на купівлю апаратів для цілодобового контролю за станом серцевої діяльності новонароджених малюків;
  • Благодійний фонд «Крок вперед» планує створити столярну майстерню для 250 дітей зі Знам’янської спеціальної школи;
  • Український форум благодійників збирає кошти на оплату експертів, які надають вузькоспеціалізовану професійну допомогу для безкоштовних онлайн-консультацій благодійників. 

Допоможи зібрати подарунки дітям 

БО «Брайт Кідз» шукає помічників-волонтерів Святого Миколая та Діда Мороза, які допоможуть нам підготувати подарунки дітям з інвалідністю. Також ти можеш придбати подарунки, детальнішу інформацію шукай  на сторінці події.

Підтримай притулок для тварин

Притулок для тварин Zooplatform шукає домівку для своїх підопічних та з радістю приймає допомогу  — фінансову чи допомогу речима.  А ще ти можеш допомогти знайти тваринам новий дім, розповівши у соціальних мережах.

Ставай волонтером 

Благодійний фонд «МаріМаш» шукає волонтерів для своїх проєктів. Якщо ти хочеш стати частиною великої справи, заходь на сторінку фонду!

Поділися талантом

Ми впевнені, що кожен з нас може надати благодійному сектору допомогу, використовуючи якусь професійну навичку. Це може бути юридична чи фінансова консультація, безкоштовне надання послуг з копірайтингу чи фотографії.

Ділися своїми добрими справами з нами у соціальних мережах!

Долучитись

Ще: