Календар добрих справ з 19 до 25 жовтня

Добрі справи на кожен день!

А ти пам’ятаєш, що вже за 6 тижнів відбудеться Найдобріший день в році. Але творити добро варто кожного дня, тому шукай ідеї в Календарі Добрих Справ.

Придбай листівку проєкту «Прекрасні собаки Подолу» 

Радіо «Поділ» та притулок для тварин «Сіріус» створили спільний проєкт, в рамках якого зроблено 19 листівок з портретами собак, підопічними притулку. Весь прибуток від продажу піде до «Сіріус».

Реєструйся на Фандрейзинговий марафон

Dobro.ua спільно Щедрим Вівторком проводить Фандрейзинговий марафон до найдобрішого дня року. Це онлайн-кампанія, направлена на підтримку та збір коштів для організацій та їх проєктів в рамках Щедрого Вівторка. Ти ще маєш час пройти акредитацію та подати свою акцію. 

А якщо ти хочеш підтримати вже існуючий проєкт, який реалізується в рамках Щедрого Вівторка, створюй на сайті Dobro.ua “Кампанію” до цього проєкту та залучай фандрейзерів.

Ставай волонтером у притулку для тварин

Притулки потребують не тільки фінансової підтримки, а й піклування та допомоги. Тож якщо ти хочеш віддати свій час — можеш стати волонтером в притулку для тварин. Знайди притулок, який тобі подобається чи можеш вибрати з наших рекомендацій: Happy Paw та Сіріус.

Почни сортувати сміття

Якщо ти ще не почав розділяти відходи — починай прямо зараз! В Україні дуже малий відсоток від усього сміття йде на переробку, але ми можемо це виправити. Якщо ти ще не готовий сортувати абсолютно все, почни з пластику, скла та паперу. Це легше, ніж ти думаєш. Здати сміття в Києві можна: Україна без сміття, SilpoRecycling.

Долучайся до акції «Hair For Share»

«Hair For Share» —  це проєкт, покликаний допомогти онкохворим дітям, які втратили волосся через хіміотерапію. Ініціатори виготовляють перуки для дітей, і ти можеш віддати своє волосся на добру справу. Також проєкт приймає фінансову допомогу.

Купуй продукцію «Handcrafts by orphans»

В рамках проєкту, ти можеш підтримати дітей-сиріт з усієї України. Підопічні дитячих будинків разом з дизайнерами та майстрами створюють предмети одягу чи аксесуари. Отримані від продажу кошти зберігаються на окремому рахунку дитини до моменту, поки вона не покине будинок. Таким чином ми допомагаємо підопічним підготувати резерв для самостійного життя. 

Підтримай проєкт «Доступно.ua»

«Доступно.ua» поширює ідею доступності міського простору та повноцінне включення людей з інвалідністю у життя суспільства. На сайті ти можеш знайти карти міст з місцями, які доступні для всіх, корисності та цікаві матеріали. Проєкт можна підтримати фінансово.

Розкажи нам про свої добрі справи у соціальних мережах та реєструй акції на Карті добра на сайті Щедрого Вівторка.

Долучитись

Ще: