Календар добрих справ з 2 по 8 листопада

До Щедрого Вівторка залишився місяць, тож саме час приєднатися до руху та творити добрі справи! Що цікавого нам приготував цей тиждень?

Обери проєкт на платформі «Країна добрих справ»

«Країні добрих справ» допомагає дітям побороти недуги та отримати підтримку. Тут ти можеш долучитися до проєктів, які потребують термінової допомоги чи просто допомогти фінансово платформі. Також ти можеш підтримати ініціативи поширенням інформації.

Допоможи підопічним ініціативи «Старенькі»

«Старенькі» — це соціально-благодійна ініціатива, направлена на допомогу людям похилого віку в Україні. Ти можеш допомогти фінансово чи стати волонтером проєкту. Заходь на сайт та знайомся з актуальними акціями.

Бери участь в акції Знам’янської міської центральної бібліотеки

Знам’янська міська центральна бібліотека створила акцію до Щедрого Вівторка, в рамках якої підтримують громадську організацію «Дай лапу». Співробітники бібліотеки збирають їжу, речі та фінансову допомогу для тварин. Адреси збору та деталі дивись за посиланням.

Підтримай проєкт СОС Дитячі містечка

Основним вектором роботи СОС Дитячі містечка є попередження сирітства в Україні, розвиток сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримка молоді, яка виходить з-під опіки. Ти можеш допомогти фінансово, обравши проєкт, який тобі до вподоби чи стати волонтером. Дізнавайся більше на сайті організації.

Допоможи безпритульним в рамках проєктів «Дім Милосердя»

«Дім Милосердя Київ» допомагає безпритульним знайти дім та адаптуватися в суспільстві. У 2019 році організація допомогла знайти домівку 64 людям. Ти можеш долучитися до проєкту фінансово.

Стань волонтером з «Агентами крові»

ГО «Агенти крові» — проєкт, який пропагує добровільне, безоплатне та регулярне донорство крові. Ти можеш здати кров, а можеш стати волонтером «Агентів крові» та допомогти іншим стати донором. Заповнюй форму на сайті, обирай зручний для себе графік чергувань та ставай волонтером.

Проведи час з близькими

Ми часто забуваємо, що люди потребують не тільки задоволення базових потреб, ай спілкування. Проведи цю неділю з родиною чи близькими, приділи їм увагу, адже кожен хоче відчути себе потрібним та коханим.

Розповідай про свої добрі справи у соціальних мережах, тегай #ЩедрийВівторок, адже добро має звучати голосно!

Долучитись

Ще: