Календар добрих справ з 21 грудня до 27 грудня

Добрі справи вже чекають на тебе! Тож що для тебе підготував цей тиждень?

Календар добрих справ

Бери участь у розіграші від Doc.ua

Doc.ua разом з #ЩедрийВівторок організовують розіграш 20 аудіоконсультацій з лікарем. Doc.ua — це місце, де ти можеш отримати всі необхідні медичні послуги. Деталі розіграшу ти знайдеш у пості.

Підтримай фонд «280 днів»

Фонд «280 днів» підтримує українські родини на шляху до здорової вагітності. Ти можеш підтримати фонд фінансово.

Долучайся до марафону добрих справ

З 16 до 24 грудня студенти Української академії лідерства організовують проєкт ДоброДвіжик — онлайн-марафон добрих справ для дітей від 10 до 14 років. Ти можеш стати волонтером та на своєму прикладі показати, що робити добрі справи — це легко. 

Підтримай акції Карітас Україна

Перед новорічними святами люди хочуть відчути диво та подарувати його оточуючим. У тебе є така можливість: знайди проєкт, який тобі близький та допоможи фінансово Карітас Україна.

Приготуй Різдвяну вечерю

Створи домашню атмосферу затишку та любові: приготуй разом з родиною чи друзями вечерю та відсвяткуйте Різдво. Іноді ми забуваємо радіти дрібницям, тож не втрачай можливість створити свято.

Замовляй Скретч-мапу «50 добрих справ»

Київський Пласт за фінансової підтримки Zagoriy Foundation презентує Скретч-мапу «50 добрих справ» для маленьких благодійників. Замовляй мапу та підтримай Київський Пласт. 

Зроби свій бізнес інклюзивним

Асоціація Child.ua. ініціювала програму AUTISM FRIENDLY SPACE. Вона спрямована на підвищення обізнаності з питань аутизму та формування культури толерантного ставлення до людей з розладами аутистичного спектра. Зроби простір, де ти працюєш інклюзивним, чи розкажи про програму колегам.

Твори добро та великі історії разом з нами!

Долучитись

Ще: