Календар добрих справ з 23 листопада по 29 листопада

Друзі, ми вийшли на фінішну пряму добрих справ, адже до Щедрого Вівторка залишився тиждень! Нижче ти знайдеш добрі справи на кожен день:

Бери участь у конференції Parimatch Foundation

До Щедрого Вівторка продакт-команда Parimatch Tech організувала безкоштовну лекцію «Product Conf» в рамках програми “Так, я можу!” благодійного фонду Parimatch Foundation. Метою конференції є збір коштів для запуску нових інклюзивних груп з футболу для дітей з особливостями розвитку.

Долучайся до Фандрейзингового марафону

Фандрейзинговий марафон у самому розпалі, а це означає, що саме час підтримати організації, які долучилися!

Також команда Zagoriy Foundation створила власний збір-скарбничку до Фандрейзингового марафону. Наша мета — показати, що фандрейзити легко та зібрати 50 000 грн. Усі зібрані нами кошти розподіляться порівну між усіма проєктами Фандрейзингового марафону. 

Долучайся до благодійних лекцій від команди Zagoriy Foundation:

Реєструйся і надсилай посилання на сторінки соціальних мереж або скріни постів, на які хочеш отримати фідбек. Анна обере найцікавіші з них, оцінить і дасть поради, що і як можна покращити.

Ти дізнаєшся:

– як складати лист з прес-релізом так, щоб його прочитали;

– як створити привабливий заголовок та сам текст, аби він зачепив;

– де шукати контакти преси і як обрати надійного медіапартнера.

Реєструйся за посиланням.

  • «Секрет успіху: грантова заявка, яка переможе» від Марії Мурадханян та Любові Раїнчук.

Дівчата проведуть індивідуальну консультацію та детально розберуть твою грантову заявку.

Надсилай на пошту mmg@zagoriy.foundation прінтскрін про оплату (благодійний внесок від 300 грн), грантову заявку (бюджет та аплікаційна форму) для розбору. Далі ми розглядаємо заявку та домовляємося з тобою про дзвінок для консультації.

Придбай «Гожу коробочку»

Кав’ярня-книгарня ZAKAPELOK відкрила передпродаж «Гожих коробочок». Всередині вас чекає: обрана вами книга з нашої добірки, блокнот, баночка меду, наліпки та листівка. Ціна набору: 300 гривень. Увесь прибуток з продажу піде на друк четвертої частини Поттеріани від Brailem.com. Додати магії дуже просто!

Реєструйся на Карті добра

Карта Добра вже повна добрих справ та корисних ініціатив! Реєструйся на Карті та додавай свої акції! Або ж обирай проєкт, який хочеш підтримати.

Реєструйся та отримай грант

Platfor.ma проводить грантовий конкурс, метою якого є привернення уваги до тих соціальних, культурних та освітніх тем, які заслуговують на неї, але губляться в інформаційному шумі. Подавай свою заявку та вигравай сторітелінг-проєкт від Platfor.ma.

Підтримай проєкт «Перша професія»

Громадська спілка «Освіторія» навчає дітей-сиріт 10-15 років першій професії, допомагаємо їм знайти себе і не боятися безробітного майбутнього. Ви можете підтримати проєкт фінансово чи розповісти про ініціативу та злучити ще більше людей.

Підтримай ініціативи «Життя з надлишком»

«Життя з надлишком» — інноваційна платформа допомоги, підтримки, просвітництва, інклюзії дітей/ молоді з інвалідністю. Обирай проєкт, який тобі до вподоби та підтримай його.

Чекаємо на твої добрі справи!

Долучитись

Ще: