Календар добрих справ з 26 жовтня по 1 листопада

Привіт, друже! Чи готовий ти до нового тижня з новим Календарем добрих справ? Ми — так! Тож поспішай творити добро!

Підтримай акцію «Даруй добро»

Громадська організація «Інтегрум» проводить акцію «Даруй добро». Її мета — забезпечити дітей технічними засобами реабілітації та розвитку дітей з інтернатів та дитячих будинків. Як можна долучитися? Придбати речі зі списку організації (за повним списком звертайся на пошту partners@integrum.org.ua або за телефоном +380674053291).

Візьми тварину з притулку (або на перетримку)

Ми вже казали, що ти можеш допомогти притулкам грошима та часом. Але найкраще, що ти можеш зробити — це дати новий дім для тварини. Якщо ти впевнений, що вже готовий до улюбленця, забери тварину з притулку. Звертай увагу не тільки на цуценят та кошенят, але й на дорослих, вони так само можуть бути лагідними та слухняними. Де можна забрати тварину? Сіріус, Happy Paw, У добрі руки, Гостомельський притулок для тварин.

Але добре подумай перед таким важливим кроком, адже тварина — це не іграшка. 

Візьми участь у проєкті «Турбота про майбутнє»

Благодійний фонд «Коло» разом з волонтерами організовують благодійну громадську ініціативу «Турбота про майбутнє». Проєкт покликаний на закупівлю медичного обладнання для обстеження малюків та вагітних. Допомогти можна фінансово.

Придбай іграшку в крамниці «ТАК»

Проєкт Творча майстерня «ТАК» — один з основних напрямків роботи ГО «Бачити серцем». Це простір для людей з інвалідністю, філософією якого є рівність та підвищення якості життя. Придбай іграшку чи інший виріб майстерні та підтримай її розвиток.

Передай книгу в рамках проєкту «Добрі знання»

Проєкт «Добрі знання» створений для розвитку бібліотек та читацьких зал у школах-інтернатах та дитячих будинках. Ти можеш допомогти фінансово чи передати книги/підручники/ігри. Список необхідної літератури можна знайти на сайті.

Ставай волонтером для Благодійного фонду «Гарних справ»

Фонд має чотири постійні напрямки діяльності, спрямовані на дітей, молодь, спортивне життя та адресну допомогу, тож можливості приєднатися з’являються щодня. Заповнюй форму та ставай волонтером. 

Пригости друзів смаколиками

Добрі справи включають у себе не тільки допомогу людям в особливих життєвих обставинах, але й просто приємності близьким. Пригости своїх друзів домашнім печивом чи запроси на вечерю.

Робити добрі справи — просто.

Долучитись

Ще: