Календар добрих справ з 30 листопада по 6 грудня

Нарешті дочекалися! #ЩедрийВівторок вже цього тиждня, тож скоріше робимо добрі справи, розповідаємо про це та розвиваємо культуру благодійності разом!

Календар добри справ

Стань донором разом з Donor.ua та Gelius

В рамках Щедрого Вівторка оголошує конкурс для донорів та дарує разом з Gelius 30 штук із лімітованої колекції приладів power bank для ваших мобільних гаджетів, спеціально розроблених для донорів крові від партнера Gelius. Умови конкурсу ти знайдеш за посиланням.

Долучайся до флешмобу «Добро має звучати голосно»

1 грудня стартує інфокампанія «Добро має звучати голосно», метою якої є поширення інформації. Розповідай про свої добрі справи у соціальних мережах, відмічай #ЩедрийВівторок та закликай усіх охочих робити благодійність голосною.

Вислови подяку

Вдячна Середа — саме час для того, що подякувати всім, хто робить добрі справи. Скажи «дякую» всім, хто долучився до Щедрого Вівторка: хто підтримував проєкти фінансово, хто поділився своїм талантом чи часом, всім, хто поширював інформацію про добрі справи! 

Підтримай Благодійний фонд «Коло» в рамках фандрейзингового марафону

БФ «Коло» проводить збір коштів на покращення технічного оснащення спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №18 м. Києва для дітей з вадами слуху. Детальнішу інформацію ти знайдеш на сторінці фонду. 

Реєструйся на #ЩедрийЗабіг

19 грудня відбудеться благодійний забіг #ЩедрийЗабіг, який ми реалізовуємо спільно з Kind Challenge. Як це працює?

  • перейди на kindchallenge.net, зареєструйся та БЕЗКОШТОВНО створи свою фандрейзингову кампанію (у період 1-19 грудня):
  • у списку забігів обирай «Щедрий забіг 19 грудня»;
  • серед переліку благодійних фондів – той, підопічним якого хочеш допомогти;
  • визначай суму, яку хочеш зібрати для обраного фонду (від 1000 грн до ∞).
  • готуйся до забігу та збирай заплановану суму, ділись своїми враженнями та результатами у соцмережах з хештегом #givingrun #щедрийзабіг;
  • 19 грудня пробіжи Щедрий Забіг — будь-яку дистанцію від 2 км до 42 км по мапі у формі серця з будь-якої точки планети. 

Чекай на деталі у наших соціальних мережах.

Підтримай благодійний фонд «Справедливість»

В рамках #ЩедрийВівторок БФ «Справедливість» збирає кошти на купівлю в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології кардіомонітору для цілодобового контролю за станом серцевої діяльності новонароджених малюків. Читай детальніше на сторінці фонду та підтримай проєкт.

Здобудь нові знання за благодійний платіж

Команда Zagoriy Foundation збирає 50 000 грн на проєкти в рамках фандрейзингового марафону. Наша мета — показати, що кожен своїми силами може зібрати ресурси для свого проєкту. В рамках збору ми проводимо лекції за благодійний платіж. Наступна — «Партнери, яких люблять: пошук, комунікація, співпраця» від Олександри Литвиненко. Хочеш, щоби саме з твоєю організацією хотіли партнеритись, підтримувати та вибудововувати довгострокові відносини? Олександра знає секрети ефективних партнерств! Скоріше реєструйся, здобувай нові знання та підтримуй #ЩедрийВівторок.

Чекаємо на твої добрі справи та великі історії!

Долучитись

Ще: