Календар добрих справ з 7 по 14 грудня

#ЩедрийВівторок вже відбувся, але це не привід залишати добрі справи без уваги! Тож що на вас чекає цього тижня? Дізнайся далі!

Візьми участь у фандрейзинговому марафоні

Фандрейзинговий марафон закінчиться 8 грудня, тож поспішай взяти участь. Ти можеш підтримати проєкт, який тобі до вподоби або підтримати збір команди Zagoriy Foundation, кошти з якого ми розділимо порівну між усіма учасниками марафону.

Долучайся до благодійного аукціону

В рамках акції #ЩедрийВівторок Ant3DStudio сумісно з фондом «Добряк» проводять благодійний аукціон, на якому будуть представлені товари з магазина Нокса (книги, подарункові набори для дітей та інше). 15% з продажів на аукціоні будуть направлені на збір коштів для проведення тренінгу з профілактики насилля в Славянському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Поспішай, адже це останній день акції.

Голосуй за найяскравіші проєкти у конкурсі БФ «Запорука»

Благодійний фонд «Запорука» провів конкурс серед шкіл до #ЩедрийВівторокДіти. Заходь на сайт та обирай найяскравіші проєкти у конкурсі. Заявки приймаються до 14 грудня включно.

Бери участь у Щедрому Забігу

19 грудня відбудеться благодійний забіг #ЩедрийЗабіг, який ми реалізовуємо спільно з Kind Challenge. Що треба робити?

  • перейди на kindchallenge.net, зареєструйся та БЕЗКОШТОВНО створи свою фандрейзингову кампанію (у період 1-19 грудня):
  • у списку забігів обирай «Щедрий забіг 19 грудня»;
  • серед переліку благодійних фондів – той, підопічним якого хочеш допомогти;
  • визначай суму, яку хочеш зібрати для обраного фонду (від 1000 грн до ∞).
  • готуйся до забігу та збирай заплановану суму, ділись своїми враженнями та результатами у соцмережах з хештегом #givingrun #щедрийзабіг;
  • 19 грудня пробіжи Щедрий Забіг — будь-яку дистанцію від 2 км до 42 км по мапі у формі серця з будь-якої точки планети. 

Долучайся до акції “ДоброДІЯ”

Це соціальна ініціатива, як відповідь на виклики, повязані з COVID-19. Благодійна організація «Центр милосердя» збирає адресну допомогу сім’ям з дітьми, людям літнього віку та іншим соціально незахищеним верствам населення.

Допомагай GoFundEd

GoFundEd — єдина краудфандингова платформа в Україні, яка спеціалізується на підтримці освітніх ініціатив. Платформа виникла у рамках реалізації освітніх програм Центру інноваційної освіти “Про.Світ” і стала одним з напрямів роботи команди. Ти можеш підтримати організації через краудфандингову платформу.

Спробуй СМС-благодійність

СМС-благодійність — крутий варіант швидкої, але дієвої допомоги. Приєднайся до СМС-благодійності. Наприклад, Dobro.ua організовує збір коштів через смс: відправляєш смс на номер 88007, і 10 гривень з рахунку йдуть на благодійність. Всі кошти, які надходять на номер 88007, розподіляються Dobro.ua на адресні проекти категорії «Здоров’я», розміщені на порталі.

Долучитись

Ще: