Календар добрих справ з 9 по 15 листопада

#Щедрий Вівторок вже 1 грудня, а Календар добрих справ — кожен тиждень! Так чому б не розпочати творити добрі справи вже зараз?

Календар добрих справ

Ставай Агентом Волонтерства

«Агенти Волонтерства» — проєкт, який  реалізується Українською Волонтерською Службою. Молодь з усієї країни має можливість організовувати та долучитись до акцій та соціальних проєктів, аби втілювати позитивні зміни в життя та зростати особистісно. Участь у програмі безкоштовна. Проєкт шукаємо 30 найбільш мотивованих учасників з усієї України — волонтерів, які прагнуть професійно розвиватись у громадському секторі та розвивати своє місто. 

Підтримай онлайн-консультації для благодійників

«Український форум благодійників» створила унікальну платформу для підвищення знань співробітників сектору. База знань онлайн-консультацій містить 1 369 індивідуальних консультацій, які були надані користувачам порталу УФБ. Ти можеш підтримати ініціативу фінансово.

Долучайся до Фандрейзингового марафону

Триває Фандрейзинговий марафон в рамках Щедрого Вівторка. Ти можеш вибрати проєкт, який тобі до вподоби, та підтримати його фінансово чи поширенням інформації. Не забувай, що ти можеш долучити ще більше людей, розповівши про ініціативу у соціальних мережах.

Ставай волонтером кісткового мозку

Донорство — важлива складова благодійності. А донорство кісткового мозку, на жаль, ще не так поширене в Україні. Це пов’язано також з недостатньою кількістю інформації, але саме цей вид донорства дуже необхідний хворим для кровотворення. Читай більше та ставай донором кісткового мозку.

Допомагай Фонду Добродіів 

Благодійний фонд “Клуб Добродіїв” допомагає дітям-сиротам і родинам у складних життєвих обставинах з 2011 року. Ти можеш ознайомитися з проєктами та допомогти фонду.

Долучайся до акції «Змайструй мрію»

Мета благодійного фонду «Крок вперед» — об’єднати благодійників, щоб створити столярну майстерню для 250 дітей з особливостями розвитку зі Знам’янської спеціальної школи. Ти можеш допомогти проєкту фінансово.


Налаштуй благодійний платіж через інтернет-банкінг

Ми завжди говоримо про те, що благодійність має бути системною та сталою. Аби не забувати долучатися до добрих справ, налаштуй собі благодійний платіж через інтернет-банкінг.

Долучайся до добрих справ та розповідай про це у своїх соціальних мережах. Не забувай тегати #ЩедрийВівторок! Добро має звучати голосно!

Долучитись

Ще: