Кейс: Дитяча благодійність в рамках Hair for Share

Дитяча благодійність — важлива cкладова некомерційного сектору в Україні. Ми бачимо вже не перший приклад, де діти вражають нас своєю чуйністю та співчуттям.

Мар’яна Кащак, мати 9-річної Наталі Межирицької поділилася з нами історією, як вони долучилися до акції Hair for Share. 

«Про проект Hair for share я дізналася від друзів. Я вже більше 10 років працюю в благодійній сфері, і для мене це був шанс познайомити доньку з цим світом. Коли пояснювали суть проєкту, розказали що таке онкологія, що таке хіміотерапія, чому після неї випадає волосся. І найголовніше, як вона своїм залученням зможе допомогти цим дітям» — розповідає Мар’яна Кащак.

Іноді дітям легше наважитися на щось нове, аніж дорослим. 

«В неї була дуже позитивна реакція. Наталя із задоволенням хотіла долучитися. Важко наважитися було мені, як мамі, а не Наталі. Я все життя не мала довгого волосся і коли в мене народилася донька, то я точно вирішила, що в неї будуть “коси по пояс”, як в принцеси. Але після того як вона погодилася на участь в ініціативі, то мене переповнювала гордість за неї та її рішення» — ділиться мати.

Кейс Hair for Share

Дітей дуже потрібно залучати до таких акцій. Це дуже просто пояснити, щоб бути благодійником і допомагати людям, не обов’язково мати мільйони. Це виховує культуру благодійності змалечку. 

«Дуже приємною була  реакція  оточення  на те що Наталя взяла участь в акції. Її дуже підтримали друзі, вчителі та однокласники.  Завдяки їй, про акцію дізналися як мінімум 1000 людей» — виконавча директорка благодійної організації «Львівська освітня фундація» Мар’яна Кащак.

Долучитися!