Кейс: розвиток ініціатив від «Молода Енергія»

«Не кожна людина має талант виступати на публіці, але кожна людина бажає бути частиною громади»

«ГО «Молода енергія» створена в 2019 році, це стало наслідком роботи молодіжної ради при Кризькій сільській раді, яку заснувала учнівська молодь. Вже тоді ми почали самі організовувати дозвілля в селі з залученням дітей та їхніх батьків», — каже Вікторія Костюченко, голова ГО «Молода енергія».

«Не кожна людина має талант виступати на публіці, але кожна людина бажає бути частиною громади»

Тому ми вирішили долучитися до благодійної діяльності. У нас є наставники ГО «Кризька сільська організація «Промінь» (створена у 2011 р.), які залучали нас до проведення заходів «Збери портфель другу» та «Допоможи літнім людям».

Про Zagoriy Foundation ми почули саме від наставників, і зацікавились можливістю благодійності серед молоді. Співпрацюючи з соціальними службами Марківської селищної ради, звернули увагу на дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах. У них немає можливості відвідувати яскраві дитячі шоу, іноді немає навіть Інтернет-зв’язку. Вони бажають поринути в казковий світ веселого дитинства. Тому ми розробили проєкт «Казкові гості» для організації театральних розваг для дітей шляхом придбання костюмів найпопулярніших мультигероїв та сувенірів. 

«Головне досягнення проєкту — радісні очі дітлахів від спілкування та дружби з улюбленими героями», — розповідає Вікторія Костюченко. Батьки дітей по-іншому подивилися на організацію відпочинку. Учнівська молодь, яка брала участь у проєкті, зацікавилась участю в театралізованих виставах. Також великий плюс — роботи добро і приносити радість безкорисно.

         Ми вже думаємо про майбутнє нашого проєкту. Наша організація запропонувала відділам культури, освіти, молоді та спорту громади співпрацю в плануванні культурно-спортивних та розважальних заходів. Плануємо ще придбати: костюми Діда Мороза та Снігурки, Вовка, Зайця, а також на базі нашої молодіжної платформи «Вільний простір» Кризького СБК облаштувати гардероб.

         Ми вже плануємо #ЩедрийВівторок 2021. Наша ГО «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ» буде долучатися до акцій, а також плануємо організувати свою в осінньо-зимовий період.

Поради від Вікторії колегам, які планують податися на мінігранти цього року:

Будьте чесними з собою, не очікуйте нічого взамін та завжди враховуйте бажання своїх бенефіціарів.

Долучитися!