Кейс: втілення мрій від Клубу Добродіїв

1 червня — Міжнародний день захисту дітей та #ЩедрийВівторокКоженВівторок. Цього дня ми хочемо нагадати, що дитячі мрії мають неабиякий потенціал. Тож ми можемо допомогти їх втілити!

Хто робив?

Клуб Добродіїв

Альона та Світлана, двоє дівчат із дитячого будинку сімейного типу родини Міщенко, мріяли навчитися професійно фотографувати. 

Дізнавшись про захоплення Альони та Свєти, Клуб Добродіїв вирішив їх підтримати. Фонд знайшов для дівчат особливу людину, яка могла б допомогти втілити мрію, — талановитого фотографа Андрія Кузьміна. Він багато років допомагає організації як фотодобродій і погодився стати для дітей вчителем, натхненником та ментором.

Навчання тривало пів року. Дівчата навчилися налаштовувати основним принципам налаштування камери та секретам постанови кадру. Також Альона та Світлана дізналися, як розкрити персоналію героя, передати його емоційний стан та як встановлювати контакт з людиною. Вже за 4 заняття дівчата зробили такі фото.

Щоб Альона та Свєта могли практикуватись, Клуб Добродіїв подарував їм професійну фотокамеру, і забезпечив портретами весь дитячий будинок сімейного типу! Світлана найбільше любила робити портрети, щоб передати емоції людей.

По закінченню курсу дівчата працювали з професійними акторами в кадрі і зробили для них портретну фотосесію. Фотороботи дівчат можна переглянути на сторінці.

Побачити, як з мрії та бажання робити фото дівчата дійшли до власного портфоліо з акторами — безцінно! Через декілька місяців після завершення курсу було організовано фотостудію, де дівчата провели сімейну фотосессію. Ми досі дивуємось їх таланту.

Долучитися!