Лекторій pro bono: експерти для третього сектору

«Матеріальні ресурси прийдуть і підуть. А знань не так просто позбутися.»

Pro Bono Club Ukraine — платформа, де експерти у бізнесі безкоштовно консультують представників громадського сектору, адже про «pro bono» означає «заради спільного блага».

Pro Bono Club Ukraine долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок, аби показати, що жертвувати можна не тільки кошти, але й час і талант.

П’ятеро бізнес-гуру прочитали лекції і поділилися своїм досвідом, щоб підтримати третій сектор і посприяти соціальним змінам в Україні. Наприклад, Інна Чут з освітньої платформи LABA розповіла про проєктний менеджмент, а Катерина Сапнова із Deloitte поділилася тонкощами системи управління під назвою «Бізнес-хімія». 

Лекції відвідали понад 100 учасників, представників громадського сектору, серед яких Центр екологічних ініціатив «Екодія», «Інтерньюз-Україна», Ukrainian Volunteer Service, Дім Рональда МакДональда, Українська Гельсінська спілка з прав людини.

«Матеріальні ресурси прийдуть і підуть. А знань не так просто позбутися. Тим паче, коли вони можуть суттєво посилити позитивні соціальні зміни. Ми раді, що в Україні з’явився #ЩедрийВівторок і культура віддавати поширюється та набуває нових форм», — коментує Олександра Чучко, керівниця Pro Bono Club Ukraine.    

Що вплинуло на успіх акції?

  • ідея одноденного інтенсиву;

  • зрозумілий і відпрацьований формат;

  • сильні спікери та програма; 

  • напрацьована аудиторія і сформована база розсилки через яку інформували про подію.  

Фото з події можна подивитись спільноті за цим посиланням.

Бюджет: Ресурси організації.

Долучитись

Ще: