Переможці конкурсу мінігрантів

#ЩедрийВівторокNOW разом з Zagoriy Foundation провели конкурс мінігрантів для підтримки проектів, які спрямовані на боротьбу з COVID-19.

І ось список переможців!

Громадська Організація «Smart Point» в Ужгороді

Організація має на меті створити Телеграм-канал «Бабусині казки», який містить аудіо-казки та оповідання українською мовою, прочитані особами поважного віку та записані на телефон в умовах карантину. Головна мета проекту – налагодити комунікацію між різними віковими групами та допомогти літнім людям не почуватися самотньо.

Громадська Організація «Школа робототехніки «Вперед у майбутнє»

Один з переможців – проект, який передбачає друк масок за допомогою 3Д друку на 3Д принтері.

Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Дитина»

Проект «Консультуйся online» направлений на мінімізацію негативних  наслідків тривалого перебування в соціальній ізоляції для дітей і молоді з аутизмом з різних населених пунктів України.

Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ»

Головною ідеєю проекта фонду є об’єднання громади Дрогобиччини для спільної боротьби проти COVID-19. Фонд наголошує на важливості задіяння спільних зусиль та об’єднання перед складною задачею.

Громадська організація «Ресурсний центр громадських ініціатив»

Основною метою свого  проекту «Добросусіди» організація вважає проведення інформаційної кампанії та активізацію громадського добросусідського руху для захисту прав вразливих верств населення міста Миколаєва під час спалаху епідемії COVID-19 в Україні.

Громадська організація «Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації»

Інноваційною ідеєю проекту «Платформа добрих справ» для громади м. Первомайськ, як протидія COVID-19 є започаткування багатофункціональної інтернет-платформи для надання інформаційних послуг населенню (зокрема, вразливим  категоріям населення) м. Первомайськ, що потерпають  внаслідок запровадження карантину.

Ми вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів та великих досягнень!

Долучитись

Ще: