Кейс: Подаруй дітям свою денну зарплатню від «Джерело»

Гроші продовжували надходити на рахунок центру не тільки у день акції, а й протягом усієї зими.

Хто робив:

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»

Щодня у центрі «Джерело» допомагають понад 200 дітям з інвалідністю. Вже 25 років там займаються психологічною, фізичною та соціальною реабілітацією, тому підтримка роботи центру залишається постійним викликом. 

У #ЩедрийВівторок центр зміг нарешті втілити у життя акцію, над якою довго працювала вся команда. Львів’янам пропонували зробити добру справу — пожертвувати заробітну плату за один день. Ініціативу підтримали не лише сотні людей, які жертвували від 200 до 1200 гривень, а й міський голова Андрій Садовий, який подав приклад іншим держслужбовцям. 

На здивування організаторів, гроші продовжували надходити на рахунок центру не тільки у день акції, а й протягом усієї зими аж до березня. Замість очікуваних 20 000 гривень вдалося зібрати майже у 15 разів більше — 290 000 гривень.

Ця благодійна акція стала для «Джерела» прикладом того, як проста ідея, можливість допомогти «в один клік», і головне — не просто пожертвувати гроші, а стати частиною світової спільноти, об’єднаної добрими справами, — спрацювала більше, ніж на 100%.

Що вплинуло на успіх акції?

  • проста ідея та чітка механіка;

  • лояльність до діяльності Центру і підтримка мера;

  • напрацьована аудиторія, яка підтримала ідею. 

Бюджет: Було реалізовано ресурсами фонду.

Долучитися!