Кейс: акція «Подаруй тепло захиснику»

Хто робив:

Інформаційно-освітній волонтерський проєкт «Сонцелеви»

Сонцелеви — це діти-волонтери зі шкіл та дитсадків Львова. Вже два роки проєкт розвиває культуру волонтерства серед молоді. Дізнавшись про #ЩедрийВівторок, вони ініціювали акцію серед львівських шкіл «Подаруй тепло захиснику». Їхньою метою було зібрати огарки свічок для виготовлення окопних грілок та шкарпетки, аби відправити на передову військовим, адже попереду зима. 

Саморобні горілки використовують для приготування їжі, чаю, розведення вогнища чи просто щоб погріти руки. Їх важко загасити вітром, вони не бояться вологи, легко вміщуються в кишеню. Одна горілка горить приблизно 3 години, а літр води на ній можна закип’ятити за 24 хвилини. 

Діти весь день зносили не тільки огарки, але й цілі свічки. Їх було так багато, що вантажівку, яку відправляли на схід, заставили коробками зверху донизу, і навіть не бралися рахувати кількість. А шкарпетки, наповнені солодощами і дитячими листами, відправляли протягом майже всієї зими. 

«Ніколи не знаєш, як піде акція. Але магія #ЩедрогоВівторка, мабуть, зробила свою добру справу: сотні школярів несли з дому огарки і свічки навіть від своїх іменинних тортів, щоб обігріти захисників», —  розповідає Світлана Локоткова, координаторка проєкту.

Що вплинуло на успіх акції:

  • проста ідея;
  • легка допомога; 
  • залучення школярів;
  • напрацьована база контактів.  

Фото можна подивитися за цим посиланням (сторінка події у Facebook).

Долучитися!