Результати конкурсу міні-грантів від Zagoriy Foundation

Креативні ідеї знайдено, конкурс міні-грантів від Zagoriy Foundation завершено. Це фантастично —  було отримано 227 заявок! 

Ми дуже щасливі, а тепер читай про переможців. Їх аж 8:

 1. БФ “Союз ветеранів АТО” отримує 20000 грн. До #ЩедрийВівторок Фонд робить мистецький інтенсив і залучає ветеранів АТО, ВПО і людей з вадами слуху. В рамках інтенсиву відбуватимуться майстер-класи, арт-резиденції та буде створена колекція художніх творів. А гроші продажу творів підуть на ремонт навчальної зали Центру підтримки ветеранів АТО.

 2.  Громадська організація “Об’єднання переселенців – Спільна справа” отримує 15000 грн. Вони створять відеоролик і фотовиставку за участю дітей зі статусом ВПО, які розкажуть свої історії про рідну домівку, життя після переїзду та нових друзів.

 3. Карітас Полтава отримує 15000 грн. Під час їх благодійної акції вони продаватимуть ексклюзивні еко-сумки «Амбасадор добра». Всі кошти від продажу підуть на проект з облаштування майстерні для хлопчиків “Татова школа”.

 4. Фонд громади Вознесенська отримує 10000 грн. До #ЩедрийВівторок буде створено «Добробокс» — паперова коробка з хендмейд продукцією, яка виготовлена місцевими майстрами. Учасники акції отримають цей подарунок під час «Благодійного сніданку».

 5. Щедрий Вівторок Авдіївка отримує 10000 грн. Проект поєднає в собі серію тренінгових занять, благодійних заходів: концертів, флешмобів, презентацій від локальних учасників проекту з числа команд, створених у місті.

 6. Громадська організація ДобРО – Добробут Розвиток Олександрівки отримує 10000 грн. Вони проведуть три активації для дітей з малозабезпечених сімей Олександрівської ЗОШ, самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю та просто мешканців села.

 • Активація 1:  для оздоровлення учнів школи з малозабезпечених сімей організувати поїздку  в басейн “ВОДОГРАЙ” до м. Вознесенськ.

 • Активація 2: “Кошик добра” — допомога  самотнім пенсіонерам та самотнім людям.

 • Активація 3: “Просто так!” — частування перехожих цитрусовими для збагачення організму вітаміном С. 

 1. Здорове харчування для дітей отримує 5000 грн. Мета проекту – навчання звичкам здорового харчування. Акцент робиться на визнаних, науково обгрунтованих підходах і знайомить з ними учасників у форматі цікавих лекцій та практикумів.

 2. Комунальний заклад “Загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів “Школа-дитячий садок” №6 Козятинської міської ради” отримує 5000 грн. Вони створили Вокатон — це благодійна акція, яка направлена на популяризацію волонтерства. 3-4 грудня буде проведено низку заходів: тренінг з волонтерської діяльності, майстер-класи з виготовлення сувенірів, які будуть передані до соціального центру для дітей з інвалідністю та майстер-клас з кулінарної майстерності. Солодощі будуть передані до соціального центру для людей похилого віку. А 4 грудня відбудеться конкурс рекламного малюнка, який потім нанесуть на маршрутні таксі для популяризації волонтерської діяльності.

Ще раз вітаємо з перемогою та до зустрічі на #ЩедрийВівторок 2019!

Долучитись

Ще: