Кейс: Сердечний #ЩедрийВівторок — всеукраїнська акція

Така ініціатива як #ЩедрийВівторок дає гарний привід говорити про партнерство у добрих справах.

Хто робив:

Група компаній «НІКО»

Усі автомобільні дилери «НІКО» (Mitsubishi, Nissan, Fiat, Mazda, Renault, Ford, Citroën, Suzuki) об’єдналися, щоб у #ЩедрийВівторок допомогти дітям із вадами серця. 

З 20 по 28 листопада вони перераховували частину прибутку від продажу автомобілів та сервісного обслуговування. За час акції вдалося зібрати понад 70 000 гривень. Кошти передали у Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» на придбання фібробронхоскопу у Центр дитячої кардіології і кардіохірургії для немовлят із вадами серця.

Разом із партнером, туристичною компанією White Stork Travel, «НІКО» розіграла на Українській біржі благодійності подарунковий сертифікат на 5 000 гривень. Пожертву на УББ у #ЩедрийВівторок зробили 28 доброчинців, серед яких і розіграли сертифікат.

«Те, що великий бізнес долучається до добрих справ, викликає не тільки лояльність до бренду та створює позитивний імідж, це ще й відчутна допомога тим, хто її потребує. Часто власники бізнесу не знають, як займатися благодійністю, не мають часу та ресурсів, а така ініціатива як  #ЩедрийВівторок, увірвавшись у благодійний простір, дає гарний привід говорити про партнерство у добрих справах», — Лариса Сідєльнік, координаторка проєктів Всеукраїнського благодійного фонду «Крона».

Що вплинуло на успіх акції:

  • гучний інформаційний привід для партнерства;

  • залучення великого бізнесу;

  • всеукраїнський масштаб акції;

  • довіра до фонду.

Відео: https://www.facebook.com/megapolis.niko/videos/2241840689398280/

Бюджет на акцію: Було реалізовано ресурсами компанії.

Долучитися!