#ЩедрийВівторок 2022. Що чекає на тебе?

29 листопада відбудеться Всеукраїнський день добрих справ, який об’єднує людей навколо благодійності. 

#ЩедрийВівторок — це глобальний рух, свято, коли кожен із задоволенням робить маленьку чи велику добру справу та ділиться цим з оточуючими. В Україні #ЩедрийВівторок проходить з 2018 року, і з кожним роком ми відчуваємо ще більше підтримки та залученості. 

Але 24 лютого ніби поставило усі активності на паузу, і здавалося, що #ЩедрийВівторок не на часі, адже: «які зараз свята. Але коли як не зараз підтримувати людей навколо та поширювати добро? Адже мета руху — популяризувати благодійність та на власному досвіді довести: добрі справи робити легко.

«​​#ЩедрийВівторок — це ще один спосіб показати, як українці борються та продовжують життя, незважаючи ні на що. Спочатку ми вагалися, чи доречний Найдобріший день в році під час війни. Але саме зараз українці відчули важливість благодійності, тож аргументів «за» стало значно більше»

— розповідає Зоя Жерельнікова, менеджерка Щедрого Вівторка.

За 4 роки десятки компаній, сотні організацій та тисячі благодійників доєдналися до руху та зробили свій внесок у розвиток благочинності в Україні. Цього року #ЩедрийВівторок повністю проходитиме онлайн, але це не завадить нам відсвяткувати Всеукраїнський день благодійності. 

Що на вас чекає?

  • Доброфест — перший фестиваль добрих справ. Тут можна написати свою добру історію, нагородити друга за внесок у благочинність, пройти тест для маленьких благодійників та багато іншого. 
  • Головний збір до Щедрого Вівторка разом з BeKind, в рамках якого ми придбаємо 1000 наборів для новонароджених українців.
  • Карта Добра з сотнями ініціатив, які можна підтримати.
  • Десятки активностей від учасників та партнерів Щедрого Вівторка.

Але ми не обмежуємо учасників у власних ідеях. Команда Щедрого Вівторка вірить: кожна добра справа важлива. Є безліч способів долучитися: грошима, часом, талантом чи інформаційною підтримкою. Кожен охочий може створити власну акцію, зробити добру справу чи просто розповісти про глобальний рух в соціальних мережах. 

#ЩедрийВівторок — це про єднання та підтримку заради спільної мети. Цього року в українців одна мрія на всіх, тож #ЩедрийВівторок нагадує: тільки разом ми зможемо досягти найзаповітніших цілей.

Ставайте частиною руху та популяризуйте благодійність разом з нами.

Долучитися!