Що можна зробити у #ЩедрийВівторок 2022?

#ЩедрийВівторок цьогоріч відбудеться 29 листопада!

Як ми знаємо, його головна мета — об’єднувати українцім та доводити: добрі справи робити легко та приємно! Так що ж робити для Всеукраїнського дня добрих справ?

Взяти участь у ДоброФесті

Це платформа, за допомогою якої можна весело провести час, зробити добру справу та дізнатися більше про креатив у благодійності.

Що тут можна зробити?

  • Залишити згадку на дошці добрих історій. Це місце відпочинку від гортання новин і зосередження виключно на позитивному. Ми хочемо, аби завдяки Дошці ти поміркував про добро у своєму житті: можливо, поділився власними добрими справами чи залишив побажання іншим благодійникам;
  • Долучитися до клубу розумників в DobroLab, «кімнаті» з цікавими та корисними лекціями на різноманітні тематики. Ідеальний вибір для невгамовних у пізнанні світу та самовдосконаленні. Цього разу наші експерти говоритимуть про digital, IT, комунікації і ще багато цікавого. З детальнішою програмою можна буде ознайомитися трішки згодом;
  • Відчути себе «зірковим» суддею у «Кімнаті слави». Це майже як залишити під фото друга десяток захоплених коментарів, тільки поважніше. Дай своєму другу відчути себе наче на червоній доріжці, нагородивши його спеціальною відзнакою за його добрі справи!
  • Дізнатися більше про дитячу благодійність в кімнаті для дітей від #ЩедрийВівторокДіти. Наприклад, пройти тести чи ознайомитися з варіантами, як діти можуть долучатися до добрих справ. Команда Щедрого Вівторка переконана: світ благодійності не лише для дорослих. 

Задонейтити у головному зборі

Збір до Щедрого Вівторка разом з bekind.ua та БФ «280 днів»: Малюкам – теплі речі, тобі – Абетка українських регіонів.

Попереду чекає чи не найскладніша зима за всю історію України. Кожне немовля заслуговує на найтепліше знайомство зі світом, а кожна майбутня мама – на плече підтримки. Тож до Щедрого Вівторка ми вирішили втілити соціальний проєкт для збору коштів на пакунки для новонароджених українців.

Як долучитися?

  • перейди за посиланням;
  • обери бажаний регіон та дізнайся більше про Україну;
  • обери історію мами, яка відгукується найбільше;
  • задонейть 100+ гривень;
  • отримай онлайн-посібник «Абетка українських регіонів» із цікавою інформацією про всі регіони України!

Зробити власну акцію

Маєш класну ідею до Щедрого Вівторка? Роби свою акцію та реєструй її на Карті добра!

Також на сайті ти знайдеш інструкцію, як можна зробити власну акцію і що потрібно для її успіху!

Знайти цікаву акцію на Карті Добра

Якщо хочеш пошукати цікаву акцію серед учасників Щедрого Вівторка — переходь на Карту Добра та обирай, кому допомогти сьогодні!


Команда Щедрого Вівторка вірить, що будь-яка добра справа наближає нас до перемоги та розвиває культуру благодійності, тож можеш втілити власну круту ідею і розповісти про це нам у соціальних мережах! Ми точно будемо радіти разом з тобою та закарбуємо у пам’яті твою історію !

Долучитися!