Що ти можеш зробити у #ЩедрийВівторок 2020?

Вже сьогодні #ЩедрийВівторок, а це означає, що час планувати добрі справи! Що ти можеш зробити? Стати волонтером, задонейтити гроші, віддати речі чи написати пост у соціальних мережах.

Поділися грошима

Підтримай фандрейзинговий марафон  благодійним внеском, адже 10 організацій активно просувають свої проєкти.

Придбай товар, прибуток з якого піде на благодійність. Наприклад, торбинку з Особливих майстерень — це майстерні, де навчаються та працюють люди з аутизмом. Ти можеш підтримати проєкт, придбавши товари майстерні. 

Підтримай фінансово організацію, інтереси якої ти поділяєш. Наприклад, БФ «Таблеточки» або БФ «Запорука».

Допомога грошима — #ЩедрийВівторок

Поділися талантом

Влаштуй день консультацій — надай безкоштовні професійні консультації благодійному сектору: фінансова грамотність, юридична консультація, майстер-клас з дизайну, лекція з копірайтингу тощо. Ти можеш робити добрі справи не тільки у #ЩедрийВівторок, але й протягом усього року. 

Поділися часом

Стань волонтером

Наприклад, долучайся до Агентів Волонтерства. Молодь з усієї країни має можливість організовувати та долучитись до акцій та соціальних проєктів, аби втілювати позитивні зміни в життя та зростати як особистість. 

Ти можеш волонтерити для будь-якої організації, яка тобі до вподоби.

Допомога часом — #ЩедрийВівторок

Стань донором

Ти можеш стати донором крові разом з Donor.ua та Zdai Blood. На сайтах організацій ти знайдеш усю необхідну інформацію. 

Також ставай донором кісткового мозку, адже це важлива складова благодійності, яка, на жаль, ще не так поширене в Україні. 

Організуй корпоративне волонтерство

Долучайся до благодійності: організуй день волонтерства на роботі чи присвяти кілька годин у вівторок добрим справам.

Поширюй інформацію

Долучися до флешмобу «Добро має звучати голосно». Тегай #ЩедрийВівторок та розказуй про свої добрі справи! Закликай друзів та знайомих приєднатися до благодійності.

Підтримка сектору. Окрім підтримки часом та грошима, ти можеш підтримати ініціативи інформаційно. Розкажи про акції у своїх соціальних мережах, підтримай комунікацію.

Додаємо декілька корисних статей, які стануться тобі у нагоді:

Придумай будь-яку власну акцію, активність чи ініціативу та реалізувати її! Не забудь поділитися у соціальних мережах! Разом ми створюємо культуру благодійності.

Долучитись

Ще: