Що ти можеш зробити у #ЩедрийВівторок 2021?

Вже сьогодні #ЩедрийВівторок, а це означає, що час планувати добрі справи! Що ти можеш зробити? Стати волонтером, задонейтити гроші, віддати речі чи написати пост у соціальних мережах — обирай свій спосіб долучитися!

Поділися грошима

Підтримай збір ВБО «Даун Синдром»,які системно та якісно допомагають дітям з синдромом Дауна;

Підтримай музей у темряві «Третя після опівночі»: благодійні вечері у темряві – вечері в ресторані з незрячими офіціантами та під супровід живої музики у виконанні незрячої піаністки. І все це у цілковитій темряві! Весь прибуток з перших 3 вечер буде спрямований на безкоштовні “підвішені” екскурсії для діток з вразливих груп населення (місце — ресторан «Глек», м. Київ); – безкоштовні «Підвішені екскурсії» — ти можеш допомогти забезпечити протягом 2022 року проведення мінімум 50 безкоштовних екскурсій щомісяця для дітей з вразливих груп населення.

Купляй добрий чай у Fiji Group (85 грн з продажу чаю перераховуються на розвиток Дитячого Центру «Відчуй», які допомагають дітям з порушенням слуху навчитись чути та говорити);

Підтримай збір коштів на відкриття першого в Києві «Sunshine café», де кухарями, офіціантами та бариста буде працювати молодь із синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями;

Здавай загальний аналіз крові в мережі «Дніпролаб» з 30.11.21 по 15.12.2021 (три гривні з кожного дослідження будуть перераховані в підтримку донорства на рахунок ДонорUA);

купуй хустинку «Добрі серця» від бренду OLIZ (15% від продажу якої підуть ГО «Відчуй», що займається допомогою та соціальною адаптацією людей із порушенням слуху). І це тільки маленька частина того, що ти можеш зробити.

Заходь на Карту Добра та обирай акцію до якої ти хочеш долучитися.

Підтримай фінансово організацію, інтереси якої ти поділяєш. Її можна знайти на Карті Добра!

Також ти можеш налаштувати регулярний благодійний платіж у своєму інтернет-банкінгу чи на сайті організацій.

Допомога грошима — #ЩедрийВівторок

Поділися талантом

Влаштуй день консультацій — надай безкоштовні професійні консультації благодійному сектору: фінансова грамотність, юридична консультація, майстер-клас з дизайну, лекція з копірайтингу тощо. Ти можеш робити добрі справи не тільки у #ЩедрийВівторок, але й протягом усього року. 

А також подавайся на мікрогранти до Goodacity (ініціатива роздає 22 іскри добра по 2022 грн до 2022 року на реалізацією твоїх благодійних вчинків). Так ти зможеш поділитися креативною ідеєю та отримати підтримку на добрі справи.

Поділися часом

Стань волонтером

Молодь з усієї країни має можливість організовувати та долучитись до акцій та соціальних проєктів, аби втілювати позитивні зміни в життя та зростати як особистість. Хочеш дізнатися більше про волонтерство? Цей матеріал допоможе тобі!

Ти можеш волонтерити для будь-якої організації, яка тобі до вподоби.

Долучайся до Щедрого Забігу, який відбуватиметься у вигляді імерсивного театру (сьогодні останній день, щоб доєднатись, стати частиною забігу та отримати QR-код з аудіовиставою);

Допомога часом — #ЩедрийВівторок

Стань донором

Ти можеш стати донором крові разом з Donor.ua та Zdai Blood. На сайтах організацій ти знайдеш усю необхідну інформацію. 

Також ставай донором кісткового мозку, адже це важлива складова благодійності, яка, на жаль, ще не так поширене в Україні. 

Організуй корпоративне волонтерство

Долучайся до благодійності: організуй день волонтерства на роботі чи присвяти кілька годин у вівторок добрим справам.

Поширюй інформацію

Долучися до кампанії «#ДоброМаєЗвучатиГолосно». Став хежтег #ДоброМаєЗвучатиГолосно, тегай сторінку Щедрого Вівторка та розповідай про свої добрі справи! Закликай друзів та знайомих приєднатися до благодійності.

Якщо не знаєш, як саме розповісти про благодійність, ми підготували для тебе неймовірну кількість віршів, які допоможуть висловити свої думки. Хіба не круто?

«#ЩедрийВівторок наголошує на тому, що добрі справи — це не тільки фінансова допомога та волонтерство, це ще й інформаційна підтримка» — зазначає координаторка проєкту Любов Раїнчук.

Підтримка сектору. Окрім підтримки часом та грошима, ти можеш підтримати ініціативи інформаційно. Розкажи про акції у своїх соціальних мережах, підтримай комунікацію.

Додаємо декілька корисних статей, які стануться тобі у нагоді:

Придумай будь-яку власну акцію, активність чи ініціативу та реалізувати її! Не забудь поділитися у соціальних мережах! Разом ми створюємо культуру благодійності.

Долучитися!