Кейс: благодійна подія в Авдіївці

Хто робив:

Благодійний фонд «Зорі надії»

Місто Авдіївка знаходиться на лінії розмежування. З початком війни більшість мешканців виїхала, а тих, хто лишився, боронять бійці ЗСУ.

Двадцятиоднорічна Аліна Косовська професійно займалася художньою гімнастикою, але покинула спорт і пішла служити у добровольчий батальйон. Так Аліна та Авдіївка зустрілися. Це була любов із першого погляду.

Дівчина переїхала з Києва і в травні 2017-го разом із друзями заснувала Благодійний фонд «Зорі надії»: тепер вона допомагає і місту, і побратимам на передовій. Фонд виготовляє з воєнних атрибутів (переважно, із гільз) сувеніри, влаштовує ярмарки у столиці та має у своєму складі мобільну групу аеророзвідки, яка виконує задачі на лінії розмежування. 

У #ЩедрийВівторок «Зорі надії» влаштували в Авдіївці благодійний ярмарок та концерт, які підтримала військово-цивільна адміністрація міста. До доброї справи долучилися 12 волонтерів, 3 бізнеси, 5 приватних підприємців та 8 громадських організацій. Для промоції у центрі міста встановили білборд і розмістили оголошення. А також проводили уроки доброти у школах. Велику роль зіграло сарафанне радіо, адже фонд уже завоював довіру у містян.

«Зорям надії» вдалося зібрати 14 672 гривень на потреби військових, на лікування безпритульних тварин, а також на допомогу мешканцю Авдіївки з розсіяним склерозом та на творчі проєкти фотохудожника з інвалідністю. 

«Це найбільша сума, яку ми коли-небудь збирали за один день в Авдіївці. Не думала, що мій випадковий похід у кіно на показ соціальної реклами Charity Ads у Києві, який організувала команда Щедрого Вівторка, переросте в акцію, яка об’єднає місто», — говорить Аліна Косовська.

Що вплинуло на успіх акції?

  • довіра до фонду;

  • наявність драйвера – Аліни Красовської; 

  • можливість допомогти рідному місту; 

  • зовнішня реклама – білборд і оголошення. 

Бюджет: організовано за підтримки партнерів (пробоно допомога).

Долучитися!