Кейс: Ти не один — добрі справи заради важкохворих дітей

Про кожну добру справу можна розповісти на всю країну й надихнути тих, хто ще не наважився стати добродієм.

Хто робив:

1+1 Media

1+1 Media став першим українським медіахолдингом, який приєднався до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок.

У внутрішньому дворику телеканалу «1+1» відбувся благодійний ярмарок, де можна було придбати одяг ведучих, сувеніри, новорічні прикраси, книжки, смаколики, листівки, а також консультації топменеджерів. І все це за спеціально створену валюту — «щедрики». Також у цей день десятеро щасливчиків потрапили за лаштунки телестудії на екскурсію, яку транслювали наживо у програмі ТСН та на офіційних сторінках у соцмережах.  

Усі активності були спрямовані на допомогу проєкту «Здійсни мрію» благодійного фонду «Ти не один». До ініціативи у цей день долучилися п’ятеро партнерів із бізнесу і влаштували дітям у лікарні «Охматдит» свято з розвагами та подарунками. 70 000 гривень, які вдалося зібрати у #ЩедрийВівторок, пішли на здійснення мрій 60 важкохворих дітей. Наприклад, придбали перуку з натурального волосся для 15-річної мрійниці з Луцька, яка повернеться в школу, не соромлячись наслідків хіміотерапії; показали маленькому Валентину землю з висоти пташиного польоту; забезпечили лікарню книжками, настільними іграми, фарбами та канцелярським приладдям. 

Коли люди об’єднуються заради добра, то більше дітей можуть отримати допомогу; а про кожну добру справу можна розповісти на всю країну й надихнути тих, хто ще не наважився стати добродієм, переконані в 1+1 Media.

Що вплинуло на успіх акції:

  • офіційне партнерство з #ЩедрийВівторок – погодження участі на рівні всіх керівників; 

  • залучення наявних ресурсів для інформування – ефірний час, соцмережі, особисті сторінки ведучих для просування акції, внутрішні розсилки, тощо; 

  • красива ідея залучити людей до здійснення мрій дітей, які знаходяться під опікою Благодійного фонду 1+1 «Ти не один»;

  • креативна ідея з валютою «щедрики»;  

  • залучення персоналу і прихильників каналу в офлайн активності. 

Репортаж можна подивитися на сайті ТСН.

Фото з події можна подивитсь за цим посиланням.

Бюджет: Все було реалізовано ресурсами каналу. Залучили 12 співробітників.

Долучитися!