Висновки з Відповідайки Щедрого Вівторка

10 вересня колежанки Любов Раїнчук та Анна Нішніанідзе провели прямий ефір про основні активності Щедрого Вівторка 2020 та відповіли на питання, які найбільше цікавили учасників.

Що плануємо цього року до Щедрого Вівторка? 

Висновки з Відповідайки Щедрого Вівторка

Добрятко та #ЩедрийВівторок

Ми створили персонажа Щедрого Вівторка — Добрятка. Це наймиліший та найдобріший пухнастик, який тепер постійно з’являтиметься в нашій комунікації. 

Досвід минулих років показав, що діти хочуть та активно долучаються до Щедрого Вівторка, тому ми започаткували #ЩедрийВівторокДіти. Ініціатива покликана показати, як важливо допомагати дітям творити добрі справи. Ми впевнені, що з наймолодших членів суспільства розпочинається формування культури благодійності. Наш основний партнер —  благодійний фонд «Запорука», вони співпрацюватимуть зі школами, залучатимуть їх до всіх активностей. 

Якщо у тебе є проект, направлений на роботу з дітьми, або ти дитина, яка хоче створити власну активність — пиши нам та реалізуй свої ідеї. Адже #ЩедрийВівторок — це не про обмеження, а про розширення руху та нові можливості.

Оновлення сайту

У 2020 році на нашому сайті з’явиться особистий кабінет. Після реєстрації кожен може редагувати інформацію про організацію/ активність, додавати події, які будуть відбуватись під час #ЩедрийВівторок та їх деталі. 

Мінігранти до Щедрого Вівторка 2020

Мінігрантам бути! Попередній досвід показав, що мінігрантами ми підтримали дуже класні проекти, отримали круті кейси, тому цього року ми продовжуємо цю традицію. Конкурс розпочнеться 22 вересня і триватиме до 4 жовтня. 

Мета конкурсу: підтримати акції, які реалізуються до Щедрого Вівторка. Ми хочемо допомогти втілити яскраві ідеї. Всього ми плануємо підтримати до 10 проектів. Сума підтримки одного проекту — до 25.000 грн.

Онлайн-активності

Ми дуже сумуємо за подіями та хочемо побачитися, але ситуація вимагає бути більш відповідальним. Тож у 2020 усі наші сили направлені на онлайн-комунікацію.

Цього року також відбудеться спецпроект спільно з Dobro.ua, направлений на збір коштів в рамках Щедрого Вівторка. Проект триватиме з 8 листопада по 7 грудня. Реєстрація розпочнеться наприкінці вересня. 

Ми з колегами з  Dobro.ua проведемо консультаційну сесію, де розберемо усі питання стосовно фандрейзингових кампаній.

Що по комунікаціях?

Ми створили стартер-пак, збірку матеріалів для комунікації в рамках Щедрого Вівторка. Там ти знайдеш: інструкцію до Щедрого Вівторка, картинки, плакати, приклади прес-релізів та листів партнерам і ще багато цікавого. Все це стане доступним після реєстрації на сайті. Усі матеріали можна вільно використовувати у власній комунікації про #ЩедрийВівторок. 

Рубрика «Друзяка» повертається! Це рубрика, де ми розповідаємо про акції наших партнерів, учасників та всіх, хто долучається до ініціативи. Рубрика цього року стартує в жовтні. Ми склали правила щодо публікацій та висвітлення акцій на наших сторінках. Для того, щоб ми про тебе розповіли у своїх соціальних мережах та матеріалах, потрібно: 

  • придумати свою акцію до Щедрого Вівторка;
  • зареєструватися на сайті;
  • заповнити спеціальну форму, щоб ми дізналися більше про тебе;
  • розказати про #ЩедрийВівторок на своїх каналах комунікації. 

Чому це важливо? Тому що це взаємна робота, привернення уваги більшої кількості людей до добрих справ та поширення інформації на обох платформах одночасно.

Наша нова партнерська інтеграція – «Партнери в Stories». Учасники Щедрого Вівторка мають можливість провести один день в нашому Instagram та комунікувати з аудиторією через Stories. Подивись у хайлайтс Stories на тих, хто вже захоплював аккаунт Щедрого Вівторка. Якщо також хочеш провести один день у нас на сторінці — пиши, ми обов’язково щось придумаємо.

Зараз наші соціальні мережі, активні, як ніколи: в нашому  Телеграм-каналі, отримуй анонси актуальних новин, корисностей та статей.

Ми запустили TikTok, де постимо смішні, але дуже життєві відео. Якщо ти хочеш зняти відео чи придумати активність для TikTok — обов’язково пиши нам.

А всі відповіді на питання, які нам ставили під час ефіру, шукай у нашій статті з найпоширенішим питання про Всеукраїнський день добрих справ.

Долучитись

Ще: