Як школам долучитися до Щедрого Вівторка в онлайн-форматі

Вже 1 грудня відбудеться Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок. Якщо твоя школа працює в онлайн-режимі, ми пропонуємо організувати  онлайн-активності:

Онлайн-активності
 • Розкажи в соціальних мережах власну історію добрих справ або пошир інформацію про проєкт з тегом #ЩедрийВівторокДіти.
 • Організуй самостійно або звернися до координаторів #ЩедрийВівторокДіти щодо організації майстер-класів, онлайн-вебінарів від експертів (психологів, коучів, дієтологів та ін.), профорієнтаційних уроків, зустрічей з відомими українцями.
 • Запропонуй школярам та їх батькам організувати онлайн-челендж «від сім’ї до сім’ї». Родини передають різноманітні естафети своїм друзям чи сусідам, використовуючи хештег #ЩедрийВівторокДіти. В челенджі можна виконувати різні завдання: створення чогось своїми руками, кулінарія тощо. Проявляй креатив та фантазію.
 • Влаштуй благодійний ярмарок у соціальних мережах з хештегом #ЩедрийВівторокДіти, де батьки та діти зможуть запропонувати усім охочим купити різноманітні речі: від домашніх смаколиків до одягу. Зібрані кошти передай на потреби благодійних фондів чи притулків. Важливо звітувати про предані кошти, аби вам довіряли.
  Благодійні організації до яких можна звернутися: Фонд “Запорука”, Серця Майбутнього, Таблеточки, Фонд допомоги онкохворим дітям “Краб”.
 • Допоможи знайти новий дім безпритульним тваринам. Звернись до притулку чи благодійної організації з проханням надати інформацію про чотирилапого, який шукає родину. Запропонуй школярам написати та розмістити пост на своїй сторінці у соціальних мережах. Обов’язково розкажи, чи вдалося знайти дім пухнастику та постав хештег #ЩедрийВівторокДіти, щоб більше людей дізналось про ваші добрі справи.
  Притулки та благодійні організації до яких можна звернутися: Сіріус, Щасливий берег, WHITE ROCK Bear Shelter, Happy Paw, Gaia Animals, Хочу кота, Хочу собаку, Велике серце, Служба обліку та реєстрації тварин.
 • Влаштуй обмін книгами за благодійний платіж. Запропонуй школярам та їх батькам розмістити в соціальних мережах книги, які вони вже прочитали. Зібрані гроші передай на потреби благодійних фондів чи притулків.
 • Зроби окрему сторінку у соціальних мережах для розважального голосування.
  Нехай діти та вчителі розкажуть, що найсміливіше вони готові зробити, якщо за них проголосують. Голосування відбувається невеликим благодійним платежем, наприклад, 5-10 грн. Той, хто виграє в голосуванні, виконує завдання, яке пропонував. Це об’єднує та зміцнює дітей та дорослих.
Як школам долучитися до Щедрого Вівторка в онлайн-форматі
 • Ще одна можливість зробити гарну справу онлайн  — написати лист підтримки тим, хто почувається самотньо.  Для цього потрібно звернутися у спеціалізовані благодійні організації та дізнатися, кому можна написати лист. Розкажи про це у соціальних мережах та постав хештег #ЩедрийВівторокДіти, щоб більше людей приєдналось до ініціативи.
  Також через звичайну пошту можна додати до листа подарунок. Це можуть бути різноманітні солодощі, малюнки, власні вироби тощо.
 • Під час пандемії підтримка необхідна й нашим лікарям. Долучи учнів до флешмобу в соціальних мережах, написавши пост зі словами вдячності лікарям.
  Благодійні фонди до яких можна звернутися: Старенькі, Життєлюб.

Ми переконані, що на карантині робити добрі справи легко. Приєднуйся до благодійних онлайн-ініціатив та акцій!

Долучитись

Ще: