Які добрі справи може зробити дитина?

Кожна людина, незалежно від віку, може долучитися до благодійості.

Вже за декілька днів 1 червня відбудеться ініціатива #ЩедрийВівторокКоженВівторок, яка має на меті нагадати, що добрі справи можна робити не тільки у #ЩедрийВівторок, а й кожен день. 1 червня — Міжнародний день захисту дітей. Тож ми вирішили поговорити про те, як діти можуть долучатися до благодійності.

Які добрі справи може зробити дитина?

Якщо ти дитина, які добрі справи ти можеш зробити?

Віддати свої речі на благодійність

У тебе точно є іграшки, які тобі вже непотрібні або книжки,які ти прочитав. Такі речі можуть роками зберігатися вдома. Якщо вони в гарному стані, можна дати їм друге життя та віддати на благодійність. Або здати на переробку. Більше інформації можна знайти в статті: Речі на благодійність.

Взяти участь у благодійному заході

Це може бути шкільний ярмарок, фотовиставка або концерт, мета якого зібрати речі або кошти на благодійність. Більше ідей щодо таких ініціатив ти можеш знайти в нашій статті;

Організувати власну активність

Якщо у тебе є ідея акції, реалізуй її! Ти можеш долучити до неї родину, друзів та однокласників. Це може бути благодійний концерт, розпродаж, спортивні змагання тощо. Ініціатива завжди приносить свої результати.

Стати волонтером

Ти можеш стати волонтером в притулку тварин чи в організації, де потребують допомогу. Багато де можна волонтерити дітям, тому не зволікай, обирай організацію, яка тобі до вподоби та долучайся.

Писати листи чи робити подарунки

Іноді увага та кілька добрих слів можуть зробити чиїсь день кращим. Напиши листа чи подаруй сувенір людям третього віку — це піклування стане радістю для адресата.

Долучитися до еко-активності

Проблема забруднення оточуючого середовища відома кожному з нам, але що з цим робити? Ти завжди можеш зробити свій внесок в екологію країни. Наприклад,  долучитись до прибирання території, посадки квітів та дерев поблизу школи чи будинку. Можна почати сортувати сміття або здавати використані батарейки. Навіть маленька добра справа має значення.

Стати донором

Наприклад, ти можеш долучитися до ініціативи Hair for Share, відрізавши від 35 см волосся. Своєю доброю справою ти допоможеш виготовити перуку для онкохворих дітей.

Розповідати про свої добрі справи 

Говорити про добро потрібно, адже своїм прикладом ти можеш надихнути інших робити добрі справи. Гасло #ЩедрийВівторок «Добро має звучати голосно!» не безпідставне, адже дитяча благодійна діяльність обов’язково надихне інших зробити добру справу.

Кожна людина, незалежно від віку, може зробити добру справу. Головне — мати бажання та натхнення! Чекаємо на ваші круті історії!

Долучитися!