Жан Беленюк та Олег Лісогор зіграють у настільний теніс, щоб допомогти дітям на сході України

"Коли я дізнався, що можу зіграти благодійну гру у мій улюблений настільний теніс і допомогти дітям, для яких спорт — це життя, я одразу ж загорівся цією ідеєю"

Вони змагатимуться у незвичних для себе видах спорту — настільному тенісі та морському бої — на користь спортивної школи олімпійського резерву, яка знаходиться на лінії розмежування. Глядачів закликають вболівати за улюблених спортсменів і робити благодійні ставки на УББ. Зібрані пожертви підуть на купівлю спортивного інвентарю та кімоно для юних борців дзюдо.

«У Щедрий Вівторок зірки українського спорту зійдуться у двобої. Але не для перемоги, а заради доброї справи, — говорить Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України. — Вони знають, як важливо вірити у дитячі мрії і допомагати їм втілюватися в життя на шляху до олімпійських вершин. Ми закликаємо усіх українців долучитися до акції і зробити свій благодійний внесок, щоб маленькі спортсмени, особливо в тих регіонах України, що постраждали від російської агресії, відчули наше тепло, турботу й підтримку».

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з видів боротьби, яка знаходиться у селі Прохорівка Волноваського району та у селищі Миронівському Бахмутського району, — це мало не єдине місце для соціалізації і реалізації дітей як особистостей. Працівники розповідають, що ремонт закинутих приміщень, які виділили під спортивний зал, батьки роблять власним коштом, тренери працюють на ентузіазмі, а у хлопців та дівчат є лише одне кімоно, яке вони беруть на обласні та всеукраїнські змагання, аби по черзі переодягати для виступів.

«Ми з однодумцями продаємо власноруч виготовлені вироби, а отримані кошти жертвуємо на все необхідне для молодих борців, — розповідає учасник благодійного батлу Жан Беленюк. — Коли я дізнався, що можу зіграти благодійну гру у мій улюблений настільний теніс і допомогти дітям, для яких спорт — це життя, я одразу ж загорівся цією ідеєю».

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк та український плавець, екс-рекордсмен світу Олег Лісогор зіграють у настільний теніс, а олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна та олімпійська бронзова призерка з легкої атлетики Олена Говорова з’ясують, хто краще грає у морський бій.

Зробити благодійну ставку у будь-якому розмірі на улюбленого спортсмена можна на офіційному сайті Української Біржі Благодійності

Благодійний батл відбуватиметься 27 листопада з 12:00 до 14:00 у iHUB за адресою Хрещатик, 10.

Онлайн-трансляцію дивіться на Facebook-сторінці #ЩедрийВівторок

Акцію ініціювали #ЩедрийВівторок разом із Міністерством молоді та спорту України. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв.

Долучитися!