#GivingTuesday
У Києві відбувся показ найдобрішої
реклами світу
#GivingTuesday
У Києві відбувся
показ найдобрішої
реклами світу
Щедрий Вівторок разом із Планетою Кіно та Molodiya Festival влаштували безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads у рамках підготовки до Всеукраїнського дня добрих справ. Показ відбувся 21 серпня. У залі був аншлаг – не лишилося місця навіть на сходах. Глядачі були зворушені, а після сеансу виходили з наміром робити власні добрі справи.

«Нам довелося закрити реєстрацію за день до показу – було дуже багато охочих», – розповідає керівник проекту #ЩедрийВівторок Марія Артеменко.

«Ролики готували у співпраці зі словенським фестивалем креативності Golden Drum. Більшість контенту – зі свіжих фестивальних шортлистів, – коментує Наталя Шевчук, співзасновниця фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival. – Головна тенденція соціальної реклами цього року – акцент на правах людини (інклюзія, рівність) та захисті природи (боротьба зі змінами клімату, етичне ставлення до тварин)».

На показі було багато сліз та сміху, жоден ролик не залишив глядачів байдужими. Хтось зрозумів, що давно не дякував мамі, хтось усвідомив, що у нього більше спільного з оточуючими, ніж здавалося, а хтось, можливо, вперше захотів відмовитись від м'яса на столі.

«Люди виходять і хочуть долучатися, втілювати свої ініціативи в життя», – поділилась глядачка Юлія після показу.

«Відвідала щойно показ найдобрішої реклами в світі. Вона піднімає не тільки важливі соціальні питання, але й заряджає, мотивує і змушує тебе задуматись. Задуматись про те, наскільки часто ти кажеш «дякую» мамі», – розповіла глядачка Ольга.

Після палкого показу в Києві кілька міст України ініціювали проведення заходу у себе. Тож уже 26 вересня безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads відбудеться у Львові, у кінотеатрі Планета Кіно. Запрошуємо всіх охочих!

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок вперше пройде 27 листопада 2018 року. Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

Реєструйтеся на сайті та розпочніть підготовку до Щедрого Вівторка вже зараз!

Стежте за нашими новинами
Стежте за нашими
новинами