Долучитися

Не знаєш як долучитися до #ЩедрогоВівторка? Ми допоможемо! Ти:
  • Організація
  • Благодійник
  • Діти та школа
  • Медіа
  • Бізнес

Організації мають безмежні можливості реалізації власних проєктів в рамках Щедрого Вівторка: збір коштів, інформаційні кампанії, благодійні заходи тощо.

#ЩедрийВівторок дає можливість популяризувати свої активності серед великої аудиторії, залучити партнерів та збільшити кількість учасників.

Не знаєш, з чого почати? Ми допоможемо!
Дізнайся більше у Стартер-паці від Щедрого Вівторка.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Не втомлюємося повторювати: кожен з нас може стати частиною глобального руху #ЩедрйВівторок. Ми дуже раді кожному, хто приєднується до нас в рамках Щедрого Вівторка.

Може здатися, що одна людина нічого не змінює у культурі благодійності, але саме кожен з нас робить маленькі кроки до великої мети.

Що ти можеш зробити? Існує безліч варіантів! Ти можеш волонтерити, підтримати фінансово, поширювати інформацію, віддавати речі на благодійність, допомогти своїм талантом тощо. Можливостей дійсно дуже багато.
Детальну інформацію ми помістили у Стартер-пак.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

#ЩедрийВівторок не має обмежень за віком. Тож кожен може стати учасником глобального руху. І в рамках Щедрого Вівторка також відбудеться #ЩедрийВівторокДіти — частина глобального руху #ЩедрийВівторок, який покликаний заохочувати молоде покоління робити добрі справи.

Детальні інструкції та багато корисної інформації ти знайдеш у Стартер-паці.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Медіа — велика рушійна сила у благодійності, адже саме ти можеш розповісти більше про #ЩедрийВівторок.

Один зі способів долучення до Щедрого Вівторка — поширення інформації. Тож кожна твоя згадка про #ЩедрийВівторок або якусь конкретну ініціативу робить свій внесок в промоутування та рекламу добрих справ.

Які твої конкретні дії? Читай у Стартер-паці.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Відповідальний бізнес у 2021 році — це вже не феномен, а звична річ. Тож комерційний сектор так само може стати частиною Щедрого Вівторка. Що для цього потрібно? Бажання та трішки зусиль! Ти можеш залучити команду, партнерів або своїх клієнтів.

Наш Стартер-пак розповість тобі більше, як саме бізнес може долучитися до Щедрого Вівторка.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення: