Ідеї для шкіл

Ідеї для шкіл до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок. Приклади успішних світових кейсів, що надихають!

1) Проведіть урок добрих справ

  • Команда учнів 4-5 класів під керівництвом пані Томпсон з Новато, Каліфорнія, зібрала 200 доларів для кампанії «Ми знайшли героя», щоб допомогти людям, що втратили свої домівки від пожеж у Каліфорнії. 
  • Учні школи West End Day School у Нью-Йорку провели ярмарок під назвою «Турбота про ветеранів та тварин», під час якого був організований збір коштів для тренування собак-лікарів для ветеранів. Учні також підтримали ветеранів листівками, в яких висловили їм свою щиру подяку. 
  • Фонд «2nd & 7 Foundation» спонукає молодь до читання, надаючи безкоштовні книжки, а також залучає молодих спортсменів в якості ролевих моделей для дітей з несприятливих сімей, привчаючи молодь до добрих справ. У заході #GivingTuesday Фонд «2nd & 7 Foundation» у партнерстві з місцевими спортивними юнацькими командами створив ініціативу #РобітьДобро.  У м. Колумбус, штат Огайо, тренери команд разом з молодими спортсменами принесли до класних кімнат книги та влаштували урок читання для учнів початкової школи.

2) Робіть добрі справи кожний вівторок

В рамках кампанії #GivingTuesday учні школи Peabody-Burns High School, що у Канзасі, запровадили ініціативу під назвою «Добрі справи для сусідів», що проводилася щовівторка протягом листопада. В один із вівторків учні допомагали своїм сусідам збирати листя, організовували відвідини, доглядали за дітьми та робили інші добрі справи. Наступного тижня вони організували доставку товарів до будинків пристарілих та продуктів до місцевого продовольчого банку. На завершення кампанії #GivingTuesday школа провела Winterfest – ярмарок, на якому місцеві доброчинні організації продавали свої товари, та влаштувала свято за участю спортивних команд, групи підтримки та виступом поп-гурту.

3) Залучіть учнів до збору коштів 

Католицькі школи по всій Америці в рамках кампанії ЩедрийВіторок проводили збір коштів під назвою #IGiveCatholic. Учні шкіл брали активну участь у кампаніях зі збору коштів, виступали волонтерами, допомагали висвітлювати подію у соціальних мережах та багато іншого. Католицька школа Monsignor Donovan, що в Афінах, штат Джорджія, провела челендж, під час якого батьки учнів та учасники заходу могли під час обідньої перерви задля розваги приклеїти учнів липкою стрічкою до стіни, зробивши внесок. А учні католицької школи Sacred Heart зробили відео з подякою.

4) Добраніч для безхатченків

Учні середніх шкіл у Сан-Франциско взяли участь у гуманітарному проекті «Project Humanity», який роздавав комплекти з необхідним набором предметів для тих, хто не має домівки. Набір містив спальний мішок, каремат, дощовик, ковдру, подушку, рюкзак та засоби особистої гігієни. Учні також написали від руки листи кожній людині зі словами підтримки.

Долучитись

Ще: