Календар добрих справ з 1 по 7 червня

Вітаємо з першим днем літа та пропонуємо почати тиждень з добрих справ. Гарна ідея, чи не так?

Вивчайте англійську за благодійний внесок

Green Forest ініціював проект Global Charity Project, який має на меті зібрати 50 000 грн для банку їжі «Тарілка», щоб відкрити соціальний магазин, де ділитимуться їжею з усіма, хто цього потребує. Green Forest планують провести серію благодійних лекцій та воркшопів, які не будуть мати територіальних і мовних обмежень. До українських викладачів приєднаються ще й колишні викладачі, студенти та друзі Green Forest з усього світу, які поділяться своїми знаннями у найрізноманітніших сферах життя. Як взяти участь у проекті? Оберіть лекцію, яка вам до вподоби, оплатіть заняття та розкажіть про нашу ініціативу друзям. Усі зібрані кошті йдуть на проект банку їжі «Тарілка». Перші лекції починаються вже 1 червня, тому не вагайтесь та приєднуйтесь. Розклад занять за посиланням.

Приєднуйтесь до онлайн-марафону #CancerSurvivorsDayUA разом з @inspirationfamilyua

З 1 червня Inspiration Family проводить онлайн-марафон, який привертатиме увагу соціуму до National Cancer Survivors Day, який відбудеться 7 червня.Cancer Survivors – це будь-хто, хто живе з історією раку, і цей день для всіх, хто стикався з онкологією особисто чи будь-хто, хто хоче виказати підтримку.  Аби приєднатися, вам варто викласти сторіз чи пост, що в Україні вдруге проводять National Cancer Survivors Day та написати пост підтримки та турботи. Не забудьте поставити теги #CancerSurvivorsDayUa, #CelebrateLifeUa та тегнути @inspirationfamilyua.

Займайтесь спортом онлайн разом з @AdidasUkraine

@AdidasUkraine впровадили челлендж #HOMETEAMHERO, метою якого є популяризація спорту та благодійний внесок у Всесвітню Організацію Охорони Здоров’я. Кожного вівторка, середи, четверга та п’ятниці ви можете займатись у прямому ефірі за допомогою онлайн-тренувань від Adidas. За кожну годину ваших занять бренд переводить 1$ до ВООЗ. Почніть вести здоровий образ життя та допомагайте у боротьбі з COVID-19.

Підтримайте ініціативу ART saved LIFE

ART saved LIFE організовує 7 червня благодійний онлайн-квартирник, усі зібрані кошти підуть до благодійної організації «Місто щасливих дітей». Ви можете надіслати від 50 до 500 грн. На квартирнику виступатимуть такі зірки, як Bahroma, TVORCHI та Laud.

Купляйте еко-товари разом @Cooleco.bags

Магазин еко-товарів @Cooleco.bags тепер кожного місяці відправлятиме 5% від замовлень на проект громадської організації “Життя буремне” та @kurazh.kyiv , які допомагають безхатченкам. Тож ви одразу робите дві гарні речі: бережете нашу планету та допомагаєте людям, які цього потребують.

Допомагайте дітям разом з Tabletochki

Благодійний фонд Tabletochki допомагає онкохворим дітям на кожному кроці обстеження та лікування вже 8 років. Ви можемо разом допомогти найменшим громадянам нашої країни перемогти цю хворобу.

Провідайте літніх родичів

Нарешті міри безпеки пом’якшуються, і можна відвідати своїх родичів. Протягом трьох місяців ми перебували на самоізоляції, і для багатьох це було важко. Важливо підтримати своїх рідних та проявити турботу. Але не забувайте про правила безпеки, адже пом’якшення карантину не означає, що коронавірус зник.

Чекаємо на ваші добрі справи! Не мовчіть та розказуйте про добро у соціальних мережах. 

Долучитись

Ще: