Календар добрих справ з 12 по 18 жовтня

Шукай у статті ідеї для добрих справ на цей тиждень!

#ЩедрийВівторок вже близько, а це означає, що Календар Добрих Справ повертається! Тепер ти маєш ідеї корисних справ на кожен день, читай далі:

Подай заявку на конкурс мінігрантів до #ЩедрийВівторок

Зараз триває конкурс мінігрантів до Щедрого Вівторка від Zagoriy Foundation, направлений на збільшення кількості добрих справ та підтримці креативних ідей. Не зволікай та бери участь у конкурсі! Детальні умови ти знайдеш за посиланням.

Віддай монети на добру справу у Благодійний фонд «Запорука»

БФ «Запорука» ініціював збір монет, які виводяться чи вже вийшли з обігу. Ви офісом/з друзями/самостійно збираєте монети та передаєте фонду для подальшого обміну в Національному банку та передачі на сталі проєкти БФ «Запоруки». Деталі читай на сторінці Facebook.

Купуй продукцію VeteranoBrownie

14 жовтня ми святкуємо День Захисника України, тож цього дня ти можеш купити продукцію VeteranoBrownie, адже 10% від прибутку бізнесу перераховується сім’ям загиблих бійців АТО.

Ставай донором крові

Долучитися до благодійності можна по-різному, і донорство — не виняток. Це той ресурс, який може врятувати комусь життя, тому важливо долучатися до здачі крові. Якщо ти ще сумніваєшся, читай детальніше про донорство на сайті Zdai Blood або дивись у хайлатс Instagram Щедрого Вівторка.

Підтримай проєкт на сайті RazomGO

RazomGO — це краудфандингова платформа, де можна розмістити власний проєкт чи підтримати той, який тобі до вподоби. Щодо цікавих бонусів: за підтримку проєкту ти отримаєш винагороду. Ми вважаємо, що це круто і варто взяти участь.

Здай речі на благодійність

Вихідні — ідеальний час для того, щоб зробити прибирання та віддати речі на благодійність. Але куди саме віддати те, що тобі не потрібно? Читай статтю «Речі на благодійність», тут ти знайдеш інформацію про збір речей на благодійність, здачу на переробку та перепродаж.

Долучайся до SMS-благодійності

Один з найлегших способів зробити добру справу — долучитися до SMS-благодійності. Ти надсилаєш SMS на номер, тим самим віддаєш гроші на добрі справи. Нижче надаємо номери:

Долучайся до добрих справ разом з нами та розповідай про це у своїх соціальних мережах!

Долучитись

Ще: