Календар добрих справ з 18 по 24 травня

Кожного тижня ви можете знайти список добрих справ, якими ви можете допомогти та підтримати країну.

Підтримайте малий бізнес

Нарешті ми можемо гуляти парками на сверами, а не виходити на вулицю тільки задля придбання продуктів, а це означає, що ми можемо відвідати кафе та кав’ярні ,звісно, дотримуючись правил безпеки. Тому ми пропонуємо вам відвідати найближчу маленьку кав’ярню, кафе чи магазин, тим самим підтримуючи малий бізнес.

Станьте донором крові

Донорські проекти Zdai blood та ДонорUA підтримують культуру донорства в Україні та допомагають киянам здати кров під час карантину. Проекти наголошують на тому, що навіть під час карантину лікарні потребують донорів. Тож долучайтесь до проектів, зробіть добру та дуже важливу справу.

Купляйте продуктовий набір Життєлюб

Незважаючи на те, що карантинні норми послаблено, люди похилого віку все ще знаходяться в зоні ризику та потребують нашої допомоги. За допомогою сайту Розетка та фонду «Життєлюб», ми можемо купити продуктовий набір, який доставлять людям похилого віку, які цього потребують.

Візьміть тварину з притулку

Нашої допомоги та підтримки потребують не тільки люди, але й тварини. Під час карантину ми усвідомили, як важко бути одному в ізоляції, тому можемо зрозуміти, як важко тваринам. Ми вважаємо, що зараз саме час знайти собі друга та подарувати тварині сім’ю. Але зважте ваше рішення, адже тварина – це відповідальність, підійдіть до цього серйозно. Ви можете скористатися сайтом Pet Help для пошуку тварини чи будь-яким іншим, який вам до вподоби.

Приєднайтесь до ініціатив БФ «Рідні»

Благодійний фонд «Рідні» забезпечує лікарів львівських лікарень засобами індивідуального захисту, і ви можете підтримати ініціативу фінансово. Також фонд започаткував акцію «Ти – мій супергерой», де діти  малюють портрети лікарів у боротьбі з COVID-19, і фонд передасть їх у лікарні. Ви і ваші діти теж можуть долучитися!

Долучайтесь до проекту «ДобраДія»

Благодійна організація «Центр Милосердя» організувала проект «ДобраДія», що реалізує адресну матеріальну підтримку соціально незахищеним родинам та дітям в період карантину. Ви можете допомогти збором коштів на найнеобхідніші товари.

Підтримайте ініціативу STOP-Вірус

Благодійна ініціатива Українського фонду допомоги – STOP Вірус. В рамках ініціативи фонд придбає найнеобхідніше для регіональних лікарень та лікарів, щоб вони були готові до боротьби з вірусом. Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю: медичного обладнання, засобів захисту та інших спеціалізованих і профілактичних засобів – для обласних і районних лікарень.

Творіть добро та розповідайте про нього, адже поширення інформації – це теж корисна справа, яка спричиняє ще більше більше добрих дій.

Долучитись

Ще: