Календар добрих справ з 20 по 26 квітня

5 травня ми приєднаємося до глобальної ініціативи #ЩедрийВівторокNOW, організованої для протидії COVID-19.

#ЩедрийВівторокNOW наближається, а добрі справи не закінчуються! Ми впевнені, що у вас так само багато сил і натхнення, як минулого тижня. Тож долучайтесь до наших активностей та діліться з нами добрими справами!

Збирай кошти на потреби лікарень Львівщини разом з ЛМБФ Сестри Даліли

ЛМБФ «Сестри Даліли» проводить збір коштів на термінові потреби лікарень Львівщини проти COVID-19: захисний одяг для медиків, захисні екрани для обличчя, концентратори кисню для пацієнтів.
Допоможи медичним працівникам виконувати їх обов’язки в безпеці.

Тренуйся онлайн з танцювальним колективом Sunshine та допомагай дітям з синдромом Дауна

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» разом з танцювальним колективом Sunshine збирають кошти на користь дітей з синдромом Дауна. Керівницястудії Анастасія вже залучила професійних тренерів та запустила благодійні онлайн-заняття з танців, фітнесу та розтяжки, які покликані зібрати кошти на допомогу для дітей з синдромом Дауна. Ви можете поєднати приємне з корисним: займатися спортом та допомогти організації.

Також «Даун Синдром» розміщує на своїй сторінці онлайн-заняття від професіоналів:логопеди, психологи,корекційні педагоги. Це допоможе батькам займатися з дітьми вдома та підтримувати їх розвиток.

Придбай футболку #sofafighter від @Sinobiofficial та виручені кошти підуть на допомогу лікарям

Команда Sinobi закликає стати борцями. Але не просто борцями, а sofafighter-ами.
Сьогодні, залишаючись вдома, ми вже боремося з вірусом. Бренд запускає акцію, при якій виручені кошти з купівлі футболок підуть до благодійних організацій: Tabletochki, Київський волонтерський штаб та Корпорація монстрів. Придбай стильну річ та зроби благодійний внесок.

Допомагай літнім людям, підтримавши проект “Залишайся вдома” від ГО «ЦеГрІн-Південь»

Громадська організація «ЦеГрІн-Південь» підтримує ініціативу допомоги літнім людям у вигляді доставки продовольчих товарів до дверей. Організація приймає продукти першої необхідності. Деталі можна дізнатися за телефоном: 097-617-61-80 (Тетяна).

Віддай речі на благодійність та підтримуй акцію «Від дверей до дверей» від МБФ «Гарних справ»

Міжнародний благодійний фонд «Гарних справ» організовує проект «Від дверей до дверей» – збір речей та передачу їх тим, хто цього потребує. Люди, які хочуть віддати речі на благодійність, заповнюють форму, та віддають речі людям зі свого міста/села/області.
Так легко ви можете допомогти людям, які цього потребують.

Долучайся до збору коштів на УББ та підтримуй БО «Запорука» та БФ «Шпиталь Шептицького»

Благодійна організація «Запорука» організовує збір коштів для засобів дезінфекції та безпеки до лікарень, де перебувають онкохворі діти: Національного інституту раку, Інституту нейрохірургії та Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру. Через карантин, лікування призупинено, а ризики захворіти вище, ніж коли-небудь. Тому дуже важливо захистити пацієнтів та лікарів від небажаних ускладнень.

Благодійний фонд «Шпиталь Шептицького» розгортає благодійну програму COVчег, яка має на меті підтримку людей, які  які потребують медичного огляду та консультуванням в умовах поширення COVID-19 на виїзді. Також фонд підтримує соціально незахищені родини та має на меті розширити програму домашнього догляду, забезпечуючи доставку їжі для людей із цільових груп.

Бери участь у челенджі від БФ «Хороші люди»

Благодійний фонд «Хороші люди» вже 10 років підтримує дитячі інтернати. Але під час карантину дітей відправили додому і зв’язок з ними, на жаль, обірвався. Фонд організовує онлайн-чати, челенжі у соціальних мережах та спілкування через листування з дітьми, аби не втрачати зв’язок та підтримувати їх. Ви можете допомогти грошима, розвиваючими книгами, іграми, конвертами та марками. Спілкування зараз важливе для кожного з нас, і ми можемо допомогти дітям провезти карантин весело та з користю.

Може здаватися, що не можете зробити щось значуще, але кожна наша дія дає внесок у спільне майбутнє.

Долучитись

Ще: