Календар добрих справ з 25 до 31 травня

Ми впевнені, ви вже скучили за добрими справами з календарю. Тож починайте тиждень правильно та корисно.

Купуйте квиток та підтримуйте Планету Кіно

Планета Кіно пропонує придбати ваучер вартістю 100 гривень, який по закінченню карантина можна обміняти на будь-який квиток до кіно в мережі кінотеатрів. Цією покупкою ви допомагаєте Планеті Кіно пережити карантин та робите інвестицію у свої майбутні розваги.

Приєднуйтесь до онлайн-концерту «Слух наживо»

Онлайн-концерти медіа СЛУХ виходять за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Українського культурного фонду і Concert.ua. З початку карантину вже було проведено 12 онлайн-концертів, які ви можете подивитися у записі. Медіа-ресурс СЛУХ впевнені, що саме культура об’єднує людей. Тоже приєднуйтесь та слухай концерти з друзями онлайн.

Налаштуйте благодійний платіж

Аби не забути про благодійні платежі, ви можете налаштувати в додатку Монобанка перерахування кешбеку на благодійність. Таким чином, кешбек, який вам надходить за покупки, відправлятиметься одразу на благодійність. Також ви можете налаштувати регулярний платіж у Приватбанку.

Купуйте ліки та продукти тим, хто цього потребує

Сподіваємось, що після карантину у вас залишиться звичка допомагати. Пам’ятайте, що навколо все ще багато людей, які потребують вашої допомоги: літні люди, малозабезпечені родини та люди, які хворіють. Ви можете допомогти сусідам, знайомим чи організаціям, які опікуються вразливими верствами населення.

Підтримайте ініціативу «Захисти медика»

Київський волонтерський штаб разом з Українською біржею благодійності створили проект #ЗахистиМедика, який має на меті забезпечення медиків засобами індивідуального захисту у часи пандемії. Ви можете підтримати ініціативу фінансово.

Почніть сортувати сміття

Так, епідемія рано чи пізно скінчиться, тому потрібно берегти нашу планету від сміття, яке ми створюємо. Сортувати сміття не так важко, як здається, але це приносить велику користь навколишньому середовищу. Ви можете здати сміття на переробку навіть під час карантину. Усі умови ви можете прочитати на сайті проект #УкраїнаБезСміття.

Долучайтесь до проекту «Вірус: перемогти, зупинити, вижити»

Благодійний фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковича ініціював проект «Вірус: перемогти, зупинити, вижити», мета якого допомогти лікарям і медичним закладам. В рамках акції ми хочемо придбати найнеобхідніше для районних лікарень та лікарів, щоб вони були готові до боротьби з епідемією. Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю: засобів захисту для районних лікарень Полтавщини.

Чекаємо на ваші добрі справи та підтримку!

Долучитись

Ще: