Календар добрих справ з 27 квітня по 3 травня

Вже за традицією, ми починаємо новий тиждень з нового календаря добрих справ. Читайте далі та знаходьте цікаві способи допомогти та приєднатися до благодійності.

Придбай продукти через соціальний проект Відкритий ринок

Освітньо-аналітичний центр розвитку громад створив платформу Відкритий ринок, де виробники сільськогосподарської продукції напряму зустрічаються з покупцями. Під час карантину, приватні виробники сільськогосподарських товарів, які продавали продукти на ринках та ярмарках, не мають змогу повноцінно працювати, тому платформа «Відкритий ринок» допоможе налагодити комунікацію. Так ми можемо підтримати малий бізнес та придбати товар.

Допоможи безпритульним від ГО «Дім милосердя»

Громадська Організація «Дім Милосердя» допомагає безпритульним похилого віку та людям з інвалідністю, що опинилися на вулиці. Зараз у місті Києві працює 4 притулки на 30 осіб, але запитів набагато більше, адже безпритульність дорослих під час карантину ще зросла. Тому саме зараз ці люди потребують нашої допомоги. Ви можете допомогти фінансово на сайті організації.

Зареєструй свою ідею на Глобальній карті добра

Добрі справи не повинні обмежуватися допомогою іншим. Важливо проявляти ініціативу й самостійно. Тому, якщо маєш ідеї, як допомогти чи вже допомагаєш, реєструй свою ініціативу на глобальній карті добра, аби про це дізналися якомога більше людей.

Скачуй додаток Be Home: отримай допомогу або допомагай іншим

Цей додаток створено для взаємодопомоги та підтримки: тут може зареєструватися людина, яка потребує допомоги та люди, які можуть допомогти. Усі запити прив’язані до місцезнаходження, що значно полегшить процес допомоги. Якщо у вас є можливість допомогти та підтримати когось, хто цього потребує, реєструйтесь та скачуйте додаток.

Надай безкоштовну консультацію разом з Pro Bono Club

Pro Bono Club створив ініціативу, до якої залучаються експерти з різних сфер та громадський сектор для комунікації та отримання консультації. В рамках ініціативи Pro Bono Club Ukraine шукає небайдужих професіоналів, які мають натхнення 5-го травня інвестувати свою експертизу в громадський сектор в форматі консультацій. Якщо ви готові допомагати своїм талантом, то скоріше рейструйтесь. Якщо ви хочете отримати консультацію, тоді переходьте за посиланням та залишайте свою заявку.

Стань волонтером під час карантину

Громадська організація «Небокрай» збирає волонтерів для допомоги літнім людям у м. Києві. У зв’язку з тим, що літні люди знаходяться у групі ризику, ми можемо допомогти їм дотримуватися ізоляції. Організації потрібні волонтери до Call-центру, волонтери-кур’єри та кур’єри-розповсюджувачі інформації.

Благодійний фонд «Родина ЛГ» в рамках ініціативи «Немає самотніх» допомагає вразливим групам населення у часи карантину у місті Черкаси. Фонд забезпечує літніх людей та малозабезпечені родини роботою вдома. Також створено онлайн-платформу для продажу товарів, які створили люди. Фонд потребує допомоги волонтерів для логістики товарів, долучитися як волонтер можна у формі.

Дивись прямий ефір для розвитку дітей від центру студії «Невгамовні»

Центр розвитку «Невгамовні» проводять прямі ефіри в інстаграмі для дітей дошкільного віку з іграми, піснями, казками, майстер-класами, а батьки в цей час можуть відпочити. Ви можете поширити інформацію про ініціативу або ж приєднатися до прямих ефірів.

Приєднуйся до наших ініціатив та твори добро. Поділись своїми добрими справами з нами у соціальних мережах на чекай на 5 травня та флешмоб «Разом Ми».

Долучитись

Ще: