Календар добрих справ з 4 по 10 травня

Вже цього тижня відбудеться #ЩедрийВівторокNOW – глобальний день добра та допомоги як реакція на епідемію COVID-19. Як можна долучитися та допомогти?

Отримай консультацію з волонтерського менеджменту від Української Волонтерської Служби

Українська Волонтерська служба 5 травня до #ЩедрийВівторокNOW проведе три безкоштовні консультації з волонтерського менеджменту для організацій, які працюють з волонтерами. Фахівці допоможуть ефективніше залучати та координувати волонтерів у вашому проекті. Якщо ви хочете отримати консультацію, пишіть листа на пошту education@volunteer.country  з темою «Хочу консультацію з волонтерського менеджменту!»

Долучайся до флешмобу «Разом Ми»

5 травня вже відбудеться #ЩедрийВівторокNOW, а тому ми пропонуємо вам приєднатися до нашого флешмобу «Разом Ми». Що треба робити?

  • запостити фотографію з написом «Разом ми зможемо/карантинимо/підтримуємо» або інший власний варіант, також можна обрати будь-яку картинку із вкладених файлів;
  • написати текст про те, що ми всі робимо зараз разом у #ЩедрийВівторокNow;
  • поставити тег #ЩедрийВівторокNow;
  • позначити сторінку Щедрий Вівторок та передати це 3-ом друзям, щоб і вони розповіли про свої історії.

Також, якщо ви хочете проявити свою креативну сторону, можете зробити групове фото у Zoom з нашими фонами та викласти її у соціальні мережі!

Не забувайте відмічати Щедрий Вівторок та #ЩедрийВівторокNOW.

Вивчай англійську за благодійний внесок

Школа англійської мови Green Forest організовує тиждень благодійних уроків англійської мови. Школа пропонує  уроки на різні теми, бажаючі можуть їх придбати за початкову ціну або вищу. Усі гроші будуть переведені на благодійність.

Придбай «Торбу добра» онлайн

Товариство Червоного Хреста України ініціює проект «Торба добра», який має на меті допомогу незахищеним верствам населення. Ви можете замовити пакет «Торба добра» у магазині «Розетка», а Червоний Хрест потурбується про доставку та допомогу людям, які цього потребують.

Допомагай ліками та продуктами

Міжнародний благодійний фонд «Кожен може» збирає кошти на допомогу сім’ям, які потребують цього під час карантину. Фонд має під своєю опікою багато родин, дітей та людей похилого віку, яким постійно надавалась допомога, але зараз вони потребують її ще більше, ніж раніше. Ви можете приєднатися до збору коштів.

Благодійний фонд «Помагаєм» 5 травня до #ЩедрийВівторокNOW надасть допомогу 25 родинам у вигляді продуктових наборів. Ці сім’ї – підопічні фонду, в яких виховуються діти з інвалідністю. Ви можете приєднатися до збору коштів.

Долучайся до акції «Подаруй дитині книгу»

Благодійний фонд «Карітас Тернопіль» ініціює акцію «Подаруй дитині книгу», яка відбуватиметься протягом травня. Ви можете купити дитячі пізнавальні книжки чи віддати свої у гарному стану до «Карітас Тернопіль». Книги приймаються для дітей віком від 6 до 17 років за адресою: м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1;
телефон: 068 949 2949. Також ви можете допомогти дітям фінансово.

Будь волонтером та виготовляй медичні захисні екрани

Київський пласт організував виготовлення індивідуальних захисних екранів для медичних працівників. Виготовлені нами захисні екрани безкоштовно передаються пластунами у медичні заклади по усій Україні. Якщо ви хочете приєднатися, реєструйтесь як волонтер або зробіть благодійний внесок, позначивши при переказі «проект You will see».

Допомагайте, підтримуйте та розповідайте про це нам! Чекаємо на ваші добрі справи не тільки 5 травня!

Долучитись

Ще: