Календар добрих справ з 8 по 14 червня

Якщо ви хочете зробити добру справу, але не знаєте, яку саме – ми допоможемо! Читайте далі приклади добрих справ на цей тиждень.

Віддайте речі на благодійність

Під час карантину ми мали час перебрати свій гардероб та знайти речі, які не потрібні нам, але можуть знадобитися комусь іншому. Тому ми пропонуємо не викидати їх, а здати у пункти прийому для переробки чи благодійності. Одним з варіантів у Києві є «Благодійний магазин Ласка».

Підтримайте акцію «Сміливе серце»

Благодійний фонд «Пацієнти України» ініціював проект «Сміливе серце», який має на меті залучення коштів на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту для лікарів. Приєднайся та допоможи країні гідно вийти з карантину.

Нагодуйте безпритульних тварин

На жаль, ми не можемо забрати додому усіх безпритульних тварин, але ми можемо їм допомогти. Придбайте корм для тварин та погодуйте тварин у своєму районі. Якщо ви хочете допомагати системно, можете приєднатися до ініціативи Happy Paw і опікуватися тваринами дистанційно.

Приєднуйтесь до волонтерського руху Green Wave Ukraine

Green Wave Ukraine – молода компанія, яка має на меті змінити суспільне ставлення до екології в Україні. Організація шукає волонтерів для написання текстів для наповнення соціальних мереж. Якщо ви маєте відповідний досвід та бажання допомогти – пишіть координатору проекту – @gentle_a.

Допоможіть школярам підготуватися до іспитів

Молодіжна громадська ініціатива «ZNO na 250»  проводить безкоштовні інформативні та освітні лекції для майбутніх абітурієнтів. Зараз проект шукає волонтерів для допомоги з модеруванням соціальних мереж, створенням цікавих матеріалів на канал, фотографуванням. Якщо ви хочете приєднатись, реєструйтесь за формою.

Придбайте Добрий блокнот

Orner у колаборації з благодійним фондом «Клуб добродіїв» випустили Добрий блокнот: там ви можете знайти надихаючі висловлювання, списки добрих справ та багато корисного та цікавого. 40% від продажу блокнотів Orner віддає до «Клубу Добродіїв» для закупівлі ліків та індивідуального захисту для дітей, підопічних фонду.

Кажіть «дякую»

Ми часто забуваємо, що такі прості слова, як «дякую» можуть покращити комусь настрій, змінити ставлення чи просто порадувати людину. Не забувайте бути вдячним навіть за незначні речі, адже це важливо.

Якщо ви робите добрі справи та корисні справи – пишіть нам! Ми дуже хочемо, щоб добро звучало голосно.

Долучитись

Ще: