#ЩедрийВівторокДіти

Думаєте, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Це не так!

До благодійності можна приєднатися різними способами, не тільки грошима: талантом, часом чи поширенням інформації.

#ЩедрийВівторокДіти — ініціатива, спрямована на заохочення молодого покоління до добрих справ, адже ми розвиваємо культуру благодійності та прагнемо зробити її невід’ємною частиною життя кожного українця.

Ти можеш стати частиною Щедрого Вівторка у будь-якому віці, головне — почати!

Партнером #ЩедрийВівторокДіти є благодійний фонд «Запорука». Фонд залучає школи до ініціативи та координує добрі справи школярів. У школах будуть проходити уроки добра, благодійні ярмарки, волонтерські ініціативи та інші активності, направлені на залучення дітей до благодійності та формування культури добрих справ серед юного покоління.

Якщо твоя школа або клас хоче приєднатися до Щедрого Вівторка, провести благодійну акцію, «Урок Доброти», отримати цікаву та корисну інформацію — переходь за посиланням.

Що нас надихнуло на створення #ЩедрийВівторокДіти?

Від початку існування Щедрого Вівторка в Україні, активну участь в проекті беруть школярі та діті з усієї країни. В 2018 році до нас приєдналися 207 шкіл, а в 2019 — більше 300 шкіл та 80 000 школярів. Діти організовували ярмарки, аукціони, волонтерські проекти. Їх ініціативність та добрі справи надихнули нас на впровадження окремого проекту #ЩедрийВівторокДіти.

Одним з наших партнерів є EdCamp. Вони підготували детальну інструкцію для шкіл та вчителів, посібник «Уроки доброти». Також партнером #ЩедрийВівторокДіти є благодійний фонд «Запорука». Команда підготувала захоплюючий конкурс для шкіл, реєструйся!

Якщо люди знатимуть, на що витратити свою енергію, аби зробити світ кращим, вони припинять робити погані речі і почнуть творити добро.

Не забувай, що у нас є ТікТок, де ти можеш брати участь в челенджах та приєднуватись до флешмобу!

Тут ти знайдеш інформацію, як приєднатися до #ЩедрогоВівторка!

Ознайомитись