Думаєш, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Це не так!

#ЩедрийВівторокДіти — це частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Його мета — заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Ми віримо, що молоде покоління має неабиякий потенціал у добрих справах та благочинності. Кожного року діти зі всієї України доводять: благодійність — для будь-якого віку.

У 2021 році разом з EdCamp Ukraine ми створили захоплюючий посібник з благодійності для шкіл «Уроки Доброти»,  який допоможе пояснити найменшим благодійникам, чому важливо долучатися до добрих справ, як це правильно робити та надихне на великі та маленькі добрі вчинки!

Що може робити дитина в рамках Щедрого Вівторка?

  • Віддати речі на благодійність
  • Взяти участь у благодійному заході
  • Ініціювати власну активність
  • Стати волонтером
Посібник «Уроки доброти»

Що надихнуло нас на створення #ЩедрийВівторокДіти?

Від початку існування Щедрого Вівторка в Україні, у проєкті активну участь беруть діти та школи з усієї країни. У 2018 році до нас приєдналися 207 шкіл, у 2019 — понад 300, а вже у 2020 — 450. А у 2021 — більше 900 навчальних закладів!

  • 2019 300+ шкіл
  • 2020 540 шкіл
  • 2021 900+ закладів

Діти організовували ярмарки, аукціони, волонтерські проєкти. Їх ініціативність та добрі справи надихнули нас на створення #ЩедрийВівторокДіти. З кожним роком маленькі благодійники вражають нас ще більше.

А хто амбасадор цього року?

Амбасадором #ЩедрийВівторокДіти може стати кожен охочий. Цікаво, як? Для цього потрібно долучитися до Щедрого Вівторка, робити добрі справи та заохочувати друзів, близьких та знайомих ставати частиною глобального руху. Ми дуже раді, коли люди розповідають про #ЩедрийВівторок та популяризують культуру благодійності.

Нашими амбасадорами вже є Марія (11 років), Поліна (10 років),  Степан (12 років), а також Юліана (15 років).

Якщо тобі потрібна порада — пиши нам у соціальні мережі або на [email protected]

Як саме школи можуть стати частиною Щедрого Вівторка?

Ми підготували разом з нашими партнерами багато корисних матеріалів та можливостей для навчальних закладів з будь-яких куточків України!

«Уроки доброти»

Можна провести урок з благодійності або організувати благодійну ініціативу разом з дітьми. Для цього вам допоможе наш посібник з благодійності «Уроки Доброти», який ми розробили разом з EdCamp Ukraine.

Карта Добра

Зареєструвати свою добру справу на Карті Добра, аби стати частинкою всеукраїнської мапи благодійності.

Влаштуй власну акцію

В рамках Щедрого Вівторка ми завжди закликаємо бути ініціативним та креативним: залучати друзів, придумувати свої акції та знаходити креативні рішення. Ти можеш організувати власну активність, поширити її серед друзів та зареєструвати на Карті Добра! Це чудова можливість допомогти.