Думаєш, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Це не так!

#ЩедрийВівторокДіти — це частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Його мета — заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Партнери #ЩедрийВівторокДіти – це організації, які залучають до руху навчальні заклади, освітян, а також спільноти активних дітей та молоді. Цього року партнерами є EdCamp Ukraine, фонд «Запорука», Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», Українська Академія Лідерства, Українська Волонтерська Служба.

EdCamp Ukraine разом з нами створив захоплюючий посібник з благодійності для шкіл «Уроки Доброти», фонд «Запорука» готують крутий конкурс для шкіл. Українська Волонтерська Служба залучає школярів до добрих справ в рамках проєкту «Шкільні агенти волонтерства», а Українська Академія Лідерства проводить Марафон добрих справ для молоді.

Що може робити дитина в рамках Щедрого Вівторка?

  • Віддати речі на благодійність
  • Взяти участь у благодійному заході
  • Ініціювати власну активність
  • Стати волонтером
Посібник «Уроки доброти»

Що надихнуло нас на створення #ЩедрийВівторокДіти?

Від початку існування Щедрого Вівторка в Україні, у проєкті активну участь беруть діти та школи з усієї країни. У 2018 році до нас приєдналися 207 шкіл, у 2019 — понад 300, а вже у 2020 — 450.

  • 2018 207 шкіл
  • 2019 300+ шкіл
  • 2020 450 шкіл

Діти організовували ярмарки, аукціони, волонтерські проєкти. Їх ініціативність та добрі справи надихнули нас на створення #ЩедрийВівторокДіти. З кожним роком маленькі благодійники вражають нас ще більше.

А хто амбасадор цього року?

Амбасадором #ЩедрийВівторокДіти може стати кожен охочий. Цікаво, як? Для цього потрібно долучитися до Щедрого Вівторка, робити добрі справи та заохочувати друзів, близьких та знайомих ставати частиною глобального руху. Ми дуже раді, коли люди розповідають про #ЩедрийВівторок та популяризують культуру благодійності.

Цього року амбасадорами руху є Марія (11 років), Поліна (10 років),  Степан (12 років), а також Юліана (15 років).

Якщо тобі потрібна порада — пиши нам у соціальні мережі або на [email protected]

Ніколи не пізно почати робити добрі справи, але чим швидше стаєш на цей шлях, тим простішим та звичнішим це є. Діти — це майбутні дорослі. Ось чому так важливо заохочувати їх допомагати іншим, давати можливості розвивати свої маленькі (або ж великі) проєкти та активності, підтримувати їх ініціативність.

#ЩедрийВівторокДіти — це про те, що в добра немає мінімального віку, кожна дитина може приєднатись до дня добрих справ і голосно про це розповідати. Нам треба вчитись довіряти дітям і прислухатись до їхньої думки.

Ми віримо, що завдяки #ЩедрийВівторокДіти все більше дітей захоче реалізувати свої добрі наміри, залучить своїх однокласників та друзів, і добро буде ширитись далі й далі.

Любов Раїнчук Координаторка Щедрого Вівторка в Україні

Як саме школи можуть стати частиною Щедрого Вівторка?

Ми підготували разом з нашими партнерами багато корисних матеріалів та можливостей для навчальних закладів з будь-яких куточків України!

«Уроки доброти»

Можна провести урок з благодійності або організувати благодійну ініціативу разом з дітьми. Для цього вам допоможе наш посібник з благодійності «Уроки Доброти», який ми розробили разом з EdCamp Ukraine.

Карта Добра

Зареєструвати свою добру справу на Карті Добра, аби стати частинкою всеукраїнської мапи благодійності.

Конкурс для шкіл

Навчальні заклади, які проведуть свої благодійні ініціативи до Щедрого Вівторка, можуть у грудні взяти участь у конкурсі, аби позмагатися за цінні призи. Детальна інформація та реєстрація на конкурс за посиланням.